Materac dziecięcy PlantPur Baby 70x140 PlantPur

669,00 zł

Wyświetl historyczną cenę produktu

Historyczna cena produktu

Materac dziecięcy PlantPur Baby 70x140

Najniższa cena produktu z dnia

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni:

PlantPur Baby 70x140

Nowy produkt

Opis produktu

W trosce o zdrowy sen każdego z nas, stworzyliśmy materac, który będzie towarzyszył naszym dzieciom od pierwszych chwil życia. Materac PlantPur™ Baby to gwarancja bezpiecznego i zdrowego rozwoju każdego dziecka, a zawarte w piance oleje roślinne obniżają do minimum substancje szkodliwe, które mogą przedostawać się do organizmu maluszka podczas snu.

Materac PlantPur Baby składa się z dwóch warstw. Baza materaca została wykonana z ekologicznej pianki PlantPur HR™  o wysokości 10cm z zawartością olei roślinnych. Natomiast materac nawierzchniowy to 3cm pianki PlantPur™  Visco, dzięki której mamy gwarancję, że kręgosłup naszego dziecka układa się prawidłowo podczas snu.

Nasze pianki zawierają do 50% olei roślinnych, dzięki czemu minimalizujemy ilość szkodliwych substancji. W procesie produkcji nie używamy także toksycznych klejów i rozpuszczalników. Materac nawierzchniowy jest przymocowany do bazy materaca zamkiem błyskawicznym. Wszystko po to, aby ułatwić pranie wierzchniej warstwy materaca, która brudzi się najszybciej i jest najbliżej ciała maluszka. Materac posiada także probiotyczną warstwę “Fresh”, stosowaną w przemyśle medycznym i materacach rehabilitacyjnych. Nawierzchniowa tkanina PlantPur™  Aloes o wysokiej gramaturze, jest nasączona wyciągiem z liści aloesu skutecznie zapobiegając nadmiernemu rozwojowi bakterii, grzybów i roztoczy. Wszystkie tkaniny, które zostały użyte do produkcji pokrowców posiadają certyfikaty, są antyalergiczne i nie podrażniają skóry dziecka. Top materaca, który jest najbardziej narażony na zabrudzenia można szybko ściągnąć i wyprać w pralce automatycznej.

 

 

Pianka PlantPur HR (35kg/m3) o wys. 10cm Pianka PlantPur Visco (50kg/m3) o wys. 3 cm

3-5 dni

Czytaj dalej >> zwiń opis
Zapytaj o produkt

997 Przedmioty

Opis
Płeć
Pora roku
Materiał (przeważający)
Podobne produkty
O sprzedawcy
baner
logo
PlantPur
Jesteśmy polską fabryką materacy ekologicznych i medycznych. Dzięki trzem patentom stworzyliśmy technologię, która pozwoliła nam być jedyną fabryką, w której produkujemy materace skomponowane z produktów roślinnych. Wszystko zaczęło się od naszej pasji do inżynierii chemicznej. Różne techniki pieczenia pomogły nam w stworzeniu prawdziwie ekologicznej pianki poliuretanowej, a zamiłowanie do inżynierii chemicznej dało nam szansę na stworzenie maszyn. które zmieniły nasze marzenia w rzeczywistość. Coraz więcej badań ujawnia, że pokój w którym spędzamy jedną trzecią naszego życia może być jednym z najbardziej toksycznych miejsc w domu. Zwykły materac piankowy zawiera więcej substancji toksycznych niż beczka ropy, a nasza skóra jako największy organ naszego ciała je wchłania. Posiadamy trzy patenty i dzięki nim jesteśmy w stanie wyprodukować materac zawierający do 50 % olei roślinnych beż użycia klejów oraz innych substancji lotnych.
Ostatnio przeglądane
W naszym sklepie wykorzystujemy pliki cookies w celach statystycznych, reklamowych i do personalizacji stron. Możesz wyłączyć używanie plików cookies w przeglądarce internetowej jednak może to uniemożliwić złożenie zamówienia! Więcej informacji