Materac dziecięcy PlantPur Baby 60x120 PlantPur

629,00 zł

Kliknij tutaj i odbierz 20 zł rabatu na pierwsze zakupy!

Wyświetl historyczną cenę produktu

Historyczna cena produktu

Materac dziecięcy PlantPur Baby 60x120

Najniższa cena produktu z dnia

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni:

PlantPur Baby 60x120

Nowy produkt

6-9 dni

Opis produktu

W trosce o zdrowy sen każdego z nas, stworzyliśmy materac, który będzie towarzyszył naszym dzieciom od pierwszych chwil życia. Materac PlantPur™ Baby to gwarancja bezpiecznego i zdrowego rozwoju każdego dziecka, a zawarte w piance oleje roślinne obniżają do minimum substancje szkodliwe, które mogą przedostawać się do organizmu maluszka podczas snu.Nazwa produktu, wariant:

Rozmiar / Dostępne rozmiary:

Opis produktu

Skład:

Pielęgnacja:

Materac PlantPur Baby składa się z dwóch warstw. Baza materaca została wykonana z ekologicznej pianki PlantPur HR™  o wysokości 10cm z zawartością olei roślinnych. Natomiast materac nawierzchniowy to 3cm pianki PlantPur™  Visco, dzięki której mamy gwarancję, że kręgosłup naszego dziecka układa się prawidłowo podczas snu.

Nasze pianki zawierają do 50% olei roślinnych, dzięki czemu minimalizujemy ilość szkodliwych substancji. W procesie produkcji nie używamy także toksycznych klejów i rozpuszczalników. Materac nawierzchniowy jest przymocowany do bazy materaca zamkiem błyskawicznym. Wszystko po to, aby ułatwić pranie wierzchniej warstwy materaca, która brudzi się najszybciej i jest najbliżej ciała maluszka. Materac posiada także probiotyczną warstwę “Fresh”, stosowaną w przemyśle medycznym i materacach rehabilitacyjnych. Nawierzchniowa tkanina PlantPur™  Aloes o wysokiej gramaturze, jest nasączona wyciągiem z liści aloesu skutecznie zapobiegając nadmiernemu rozwojowi bakterii, grzybów i roztoczy. Wszystkie tkaniny, które zostały użyte do produkcji pokrowców posiadają certyfikaty, są antyalergiczne i nie podrażniają skóry dziecka. Top materaca, który jest najbardziej narażony na zabrudzenia można szybko ściągnąć i wyprać w pralce automatycznej.

 

 

Pianka PlantPur HR (35kg/m3) o wys. 10cm Pianka PlantPur Visco (50kg/m3) o wys. 3 cm

Czytaj dalej >> zwiń opis
Zapytaj o produkt

993 Przedmioty

Opis
Płeć Dziewczynka/Chłopiec
Pora roku Cały rok
Materiał (przeważający)
Rodzaj obuwia
Rozmiar pościeli
Szerokość
Głębokość
Wysokość
Kolor
Rozmiar łóżka
Średnica
Rozmiar kocyka
Rozmiar prześcieradła
Podobne produkty
Inne tej Marki
Materace dla niemowląt Polecane
Pokój niemowlęcy Polecane
Pokój Polecane
Ostatnio przeglądane
O marce
baner
logo
PlantPur
Jesteśmy polską fabryką materacy ekologicznych i medycznych. Dzięki trzem patentom stworzyliśmy technologię, która pozwoliła nam być jedyną fabryką, w której produkujemy materace skomponowane z produktów roślinnych. Wszystko zaczęło się od naszej pasji do inżynierii chemicznej. Różne techniki pieczenia pomogły nam w stworzeniu prawdziwie ekologicznej pianki poliuretanowej, a zamiłowanie do inżynierii chemicznej dało nam szansę na stworzenie maszyn. które zmieniły nasze marzenia w rzeczywistość. Coraz więcej badań ujawnia, że pokój w którym spędzamy jedną trzecią naszego życia może być jednym z najbardziej toksycznych miejsc w domu. Zwykły materac piankowy zawiera więcej substancji toksycznych niż beczka ropy, a nasza skóra jako największy organ naszego ciała je wchłania. Posiadamy trzy patenty i dzięki nim jesteśmy w stanie wyprodukować materac zawierający do 50 % olei roślinnych beż użycia klejów oraz innych substancji lotnych.
W naszym sklepie wykorzystujemy pliki cookies w celach statystycznych, reklamowych i do personalizacji stron. Możesz wyłączyć używanie plików cookies w przeglądarce internetowej jednak może to uniemożliwić złożenie zamówienia! Więcej informacji