Mata 3w1 Get Dirty® ARBUZOWA Get Dirty

250,00 zł

Kliknij tutaj i odbierz 20 zł rabatu na pierwsze zakupy!

Wyświetl historyczną cenę produktu

Historyczna cena produktu

Mata 3w1 Get Dirty® ARBUZOWA

Najniższa cena produktu z dnia

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni:

1

Nowy produkt

3-5 dni

Opis produktu

Mata 3w1 Get Dirty® do kreatywnej zabawy chroni podłoże przed zabrudzeniami podczas kolorowej zabawy (1 zastosowanie), służy jako worek do przechowywania zabawek (2 zastosowanie), a także jest matą samą w sobie (3 zastosowanie), która idealnie sprawdzi się też podczas wyjścia na piknik, plażę czy lasu. 

Być może w Waszych domach pojawia się pewien dylemat - chcecie dać dziecku farby, piaski kinetyczne lub inne kolorowe masy do zabawy, jednak nie wiecie jak zabezpieczyć podłoże, aby sprzątanie było szybkie, wygodnie i sprawne, a dziecko mogło w atmosferze bezpieczeństwa i spokoju po prostu beztrosko się bawić?

Wymaga to jednak specjalnych aranżacji w postaci sal zabaw, czy dedykowanego kącika oklejonego folią, gdzie dzieci będą mogły wyrażać siebie do woli. Zdajemy sobie sprawę, że dostępność takich miejsc jest ograniczona, a ilość folii, papieru do zabawy z farbami, papkami, kolorowymi pyłkami czy flamastrami w warunkach domowych jest również niewielka.

Prezentujemy zatem

Sprytny Gadżet Malucha (SGM) – Matę 3w1 Get Dirty® do kreatywnej zabawy, która powstała z myślą o dzieciach (ale również ze względu na wygodę rodziców). Mata jest doskonałym rozwiązaniem dla rodziców, którzy szukają sposobu na zabezpieczenie podłoża, tak aby pozwolić swoim dzieciom na kreatywność w nieograniczony sposób, a tym samym zachować czystość w mieszkaniu, domu czy pokoju dziecka. Mata służy do zabaw sensoryczno-plastycznych i jest doskonałym uzupełnieniem nie tylko naszego kombinezonu Get Dirty®, ale również fartuszka Get Dirty® przy nauce jedzenia metodą BLW.

1. Mata 3w1 Get Dirty®, to aż 150 cm przestrzeni to tworzenia, dzięki temu dzieci mogą swobodnie poddać się ich ulubionej czynności - czyli zabawie.

2. Po Macie 3w1 Get Dirty® można rysować pisakami dziecięcymi, dzięki wyjątkowości materiału możemy zapewnić dzieciom ciągłą możliwość rysowania, bez konieczności kupowania bloków rysunkowych czy rolki z papierem.

3. Mata 3w1 Get Dirty® dobrze chroni podłoże, co daje komfort i  poczucie bezpieczeństwa podczas kreatywnej zabawy, co przekłada się na pozytywne emocje oraz radość z tworzenia.

4. Wiemy, że skóra dzieci jest niezwykle wrażliwa i delikatna, dlatego zarówno Mata 3w1 Get Dirty® oraz wszystkie produkty naszej marki, zostały wykonane z trwałego materiału Tyvek®, posiadającego certyfikat Oeko-Tex® (świadczący o wysokiej jakości produktów tekstylnych i włókienniczych, które mają bezpośrednią styczność ze skórą człowieka).

5. Mata 3w1 Get Dirty® jest bezpieczna dla dzieci z alergiami, gdyż nie przyciąga kurzu.

6. Mata 3w1 Get Dirty® nie przyciąga i nie przyjmuje innych struktur, dlatego utrzymanie jej w czystości przychodzi z łatwością.  

7. Mata 3w1 Get Dirty® jest wytrzymała, miękka w dotyku, przyjemnie się na niej siedzi, a to dodatkowy atut wspierający dzieci w bezpiecznym odkrywaniu ich własnego „JA”.

8. Mata 3w1 Get Dirty® rośnie razem z dzieckiem, jest to zakup, który będzie na bieżąco spełniał oczekiwania zarówno dziecka jak i rodzica. Dziecko wraz z wiekiem jest bardziej aktywne, a formy wyrażania ekspresji są inne, jednak idealnie mogą zostać wyrażone z wykorzystaniem naszej maty. 

9. Matę 3w1 Get Dirty® można prać w pralce. Mata szybko schnie, dzięki czemu szybko może być użyta kolejny raz.

10. Istnieje możliwość wyboru wzoru obwoluty Maty 3w1 Get Dirty®, obecnie  jest aż w 10 różnych wariantach.

                                                                          Wygoda – Prostota – Bezpieczeństwo 

Doskonale wiemy, jak ważna jest potrzeba ekspresji dzieci w ich prawidłowym rozwoju, jako SGM Kids wierzymy, że wspieranie rozwoju dzieci za pomocą ekspresji i integracji sensorycznej to trwała inwestycja na poczet ich dorosłego życia. Wsparcie naturalnej ekspresji dziecka jest niezwykle ważne w kwestii wyrażania ich emocji oraz kształtowania osobowości.

Uwaga! Nie ma limitu wieku :) Niemowlak odnajdzie na macie bezpieczne i przyjemne miejsce, a starsze dziecko wykorzysta wszelkie pozostałe właściwości maty rozwijając swoją kreatywność :) Rodzicom też będzie wygodnie podczas rodzinnego pikniku.

Będzie nam bardzo miło widzieć jak korzystacie z zakupu. Udostępniając zdjęcie prosimy oznacz je na instagramie @mamavillepl

Tyvek® + Tkanina wodoodporna

Zapytaj o produkt

4 Przedmioty

Opis
PłećDziewczynka/Chłopiec
Pora rokuCały rok
Materiał (przeważający)
Podobne produkty
Inne tej Marki
  Maty podłogowe Polecane
   Maty Polecane
    Dla niemowląt Polecane
     Zabawa Polecane
      Ostatnio przeglądane
      O marce
      baner
      logo
      Get Dirty
      Firma SGM-Kids wspiera zrównoważoną Ekspresję Sensoryczną™ u dzieci poprzez doświadczanie. Ekspresja Sensoryczna™ pobudza kreatywność, wspiera prawidłowy rozwój oraz wpływa na przetwarzanie emocji. Regularne doświadczanie buduje pewność siebie u dzieci
      W naszym sklepie wykorzystujemy pliki cookies w celach statystycznych, reklamowych i do personalizacji stron. Możesz wyłączyć używanie plików cookies w przeglądarce internetowej jednak może to uniemożliwić złożenie zamówienia! Więcej informacji