MaMy Kalendarz rodzinny 2023/24 MaMy Kalendarz

95,00 zł

-10zł na zakupy od 150zł kod: PROMO10 | Tylko do końca niedzieli

Wyświetl historyczną cenę produktu

Historyczna cena produktu

MaMy Kalendarz rodzinny 2023/24

Najniższa cena produktu z dnia

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni:

Standard FALE

Nowy produkt

1-3 dni

Opis produktu

Ścienny kalendarz planer tygodniowy dla całej rodzinny na rok szkolny 2023/24. 

53 duże tygodniowe karty kalendarza spiętę spiralą z możliwością zawieszenia na ścianie lub lodówce na haczyku samoprzylepnym.

wymiary: 30 cm x 38 cm
waga: 725 gram

Układ karty MaMy Kalendarza Każda tygodniowa karta zawiera daty i wyróżnione święta, a dodatkowo podzielona jest na 5 kolumn, które można przypisać członkom rodziny lub określonym kategoriom zadań. Dodatkowo na dole karty, na całej szerokości,  jest odrywana lista z zaznaczonym check boxem, którą można wykorzystać jako listę zakupów lub spraw do załatwienia. W prawym dolnym rogu znajduje się motywująca myśl/inspiracja na każdy tydzień roku. W górnej części karty widnieje także kalendarzyk miesięczny z oglądem na obceny i kolejny miesiąc. 

Niezbędne dodatki MaMy Kalendarza to kieszonka, przymocowany do kalendarza pisak, przezroczysta nakładka z planami lekcji oraz zestaw kolorowych naklejek/ikonek przypominających o konkretnych zajęciach lub wydarzeniach. 

 

Czytaj dalej >> zwiń opis
Zapytaj o produkt

17 Przedmioty

Opis
Płeć
Pora roku Cały rok
Materiał (przeważający) Papier
Rodzaj obuwia
Rozmiar pościeli
Szerokość
Głębokość
Wysokość
Kolor
Rozmiar łóżka
Średnica
Rozmiar kocyka
Rozmiar prześcieradła
Podobne produkty
Książki i plannery Polecane
Akcesoria Polecane
Mama Polecane
Ostatnio przeglądane
O sprzedawcy
baner
logo
MaMy Kalendarz
MaMy Kalendarz to autorski projekt w ramach którego od 2012 roku z wielką pasją tworzymy rodzinne kalendarze, planery dla mam oraz inne przydatne gadżety jak naklejki, kartki, opakowania żywności, które mają za zadanie ułatwić i umilić codzienną rodzinną logistykę.
W naszym sklepie wykorzystujemy pliki cookies w celach statystycznych, reklamowych i do personalizacji stron. Możesz wyłączyć używanie plików cookies w przeglądarce internetowej jednak może to uniemożliwić złożenie zamówienia! Więcej informacji