Loteryjka Zwierzęta leśne i wiejskie TULULA

72,00 zł

Darmowa dostawa od TULULA od 499zł

lot-001

Nowy produkt

Opis produktu

Loteryjka obrazkowa to jedna z ulubionych gier wybieranych przez dzieci i opiekunów. Loteryjka obrazkowa Tulula oferuje pięknie wykonane, pełne ukrytych treści grafiki oraz unikalny projekt. Dzięki planszom bazującym na tej samej grafice, Loteryjka Tululi oferuje możliwości zabawy wychodzące poza schemat gier typu "lotto": porównaj obrazki, znajdź ten sam szczegół, znajdź różnice.

W loteryjkę można grać w grupie do 4 uczestników lub samemu stawiając wysoko poprzeczkę. Niebanalna grafika, pełna ukrytych treści wyróżnia Loteryjkę obrazkową Tulula i sprawia, że chętnie dziecko wraca do niej. 

Piękna grafika, nowatorskie podejście do opakowania i super wykonanie.... oraz dobra zabawa dla dziecka. Oryginalny upominek dla dziecka? Tak, to Tulula :)

Loteryjka obrazkowa Tulula jest rekomendowana przez pedagogów i logopedów.

• • Zestaw zawiera 4 kolorowe plansze i 40 żetonów

1-3 dni

Czytaj dalej >> zwiń opis
Zapytaj o produkt

8 Przedmioty

Opis
Płeć
Pora roku
Materiał (przeważający)
Podobne produkty
O sprzedawcy
baner
logo
TULULA
Tulula to marka stworzona z miłości do dzieci, zamiłowania do piękna i do produktu o wspaniałym wykonaniu. Zapraszamy do świata mądrych gier, które niosą radość i dbają o rozwój. Tululowy świat!
Ostatnio przeglądane
W naszym sklepie wykorzystujemy pliki cookies w celach statystycznych, reklamowych i do personalizacji stron. Możesz wyłączyć używanie plików cookies w przeglądarce internetowej jednak może to uniemożliwić złożenie zamówienia! Więcej informacji