Loteryjka Zwierzęta leśne i wiejskie TULULA

79,00 zł

Produkt niedostępny

Wyświetl historyczną cenę produktu

Historyczna cena produktu

Loteryjka Zwierzęta leśne i wiejskie

Najniższa cena produktu z dnia

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni:

lot-001

Nowy produkt

1-3 dni

Opis produktu

Loteryjka obrazkowa to jedna z ulubionych gier wybieranych przez dzieci i opiekunów. Loteryjka obrazkowa Tulula oferuje pięknie wykonane, pełne ukrytych treści grafiki oraz unikalny projekt. Dzięki planszom bazującym na tej samej grafice, Loteryjka Tululi oferuje możliwości zabawy wychodzące poza schemat gier typu "lotto": porównaj obrazki, znajdź ten sam szczegół, znajdź różnice.

W loteryjkę można grać w grupie do 4 uczestników lub samemu stawiając wysoko poprzeczkę. Niebanalna grafika, pełna ukrytych treści wyróżnia Loteryjkę obrazkową Tulula i sprawia, że chętnie dziecko wraca do niej. 

Piękna grafika, nowatorskie podejście do opakowania i super wykonanie.... oraz dobra zabawa dla dziecka. Oryginalny upominek dla dziecka? Tak, to Tulula :)

Loteryjka obrazkowa Tulula jest rekomendowana przez pedagogów i logopedów.

• • Zestaw zawiera 4 kolorowe plansze i 40 żetonów

Zapytaj o produkt

Ten produkt nie występuje już w magazynie

Opis
Płeć
Pora roku
Materiał (przeważający)
Podobne produkty
Inne tej Marki
  Puzzle i gry Polecane
   Zabawa Polecane
    Ostatnio przeglądane
    O marce
    baner
    logo
    TULULA
    Tulula to marka stworzona z miłości do dzieci, zamiłowania do piękna i do produktu o wspaniałym wykonaniu. Zapraszamy do świata mądrych gier, które niosą radość i dbają o rozwój. Tululowy świat!
    W naszym sklepie wykorzystujemy pliki cookies w celach statystycznych, reklamowych i do personalizacji stron. Możesz wyłączyć używanie plików cookies w przeglądarce internetowej jednak może to uniemożliwić złożenie zamówienia! Więcej informacji