Latające bingo «byak-biak» sorter kolorów. Edukacyjna układanka 10Fingers

185,00 zł

Wyświetl historyczną cenę produktu

Historyczna cena produktu

Latające bingo «byak-biak» sorter kolorów. Edukacyjna układanka

Najniższa cena produktu z dnia

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni:

5906154095037

Nowy produkt

1-3 dni

Opis produktu

LATAJĄCE BINGO «BYAK-BIAK» SORTER KOLORÓW. EDUKACYJNA UKŁADANKA.

Opis produktu:

• Bingo. Każdy gracz wybiera jedną z motyli. Wybierany jest prowadzący, który będzie losować kolorowe kółka z worka. Prowadzący wyciąga po jednym kółku. Gracz, którego motyl ma ten sam kolor co wypadający krąg, musi powiedzieć «byak-byak» i zabrać kółko, umieszczając je w zagłębieniu na swoim motylu. Kto pierwszy ozdobi swojego motyla, ten wygrywa.

• Bingo 2. Każdy gracz wybiera jednego motyla i odpowiadającą mu kartę. Wybierany jest prowadzący, który nie tylko ozdabia swojego motyla, ale także losuje kółka z worka. Prowadzący wyciąga po jednym kółku. Gracz, który ma pasujące kółko, musi powiedzieć "byak-byak" i umieścić je w wolnym wgłębieniu na swoim motylu. Kto pierwszy ozdobi swojego motyla, ten wygrywa.

• Zachęć dziecko do wybrania jednego z motyli i ozdobienia go dowolnie drewnianymi kółkami.

• Zachęć dziecko do wybrania jednego z motyli i ozdobienia go, patrząc na kartkę.

Skład: 

6 motyli (drewniane), 84 kolorowe kręgi, 12 kart, 90 pomponów, pęseta.

 

Gra wspomaga rozwijanie zdolności motorycznych, percepcji kolorów, koncentracji uwagi, wytrwałości, cierpliwości, precyzji i mowy.

Szukasz pomysłu na ponadczasową zabawkę?

Chcesz podarować Dziecku Prezent, który jest wysokiej jakości, a nie chcesz kolejnej plastikowej zabawki?

Nasza ekologiczna zabawka Latające bingo «Byak-biak» będzie najlepszym wyborem!

Dobrze zaprojektowana, starannie wykonana drewniana pomoc naukowa, pomalowana bezpieczną farbą (pozbawioną szkodliwych substancji chemicznych) to coś, co każde dziecko powinno mieć.
Żywa kolorystyka - gra utrzymana jest w żywej kolorystyce, dzięki czemu zachęca malucha do zabawy, stymuluje wyobraźnię najmłodszych i pobudza ich kreatywność.
Gra jest doskonałym sposobem, aby stymulować rozwój dziecka już od najmłodszych lat. To wspaniały trening dla rączek i koncentracji. Dodatkowo uczy rozpoznawania kształtów i logicznego myślenia oraz wzmacnia cierpliwość. Wpływa też na zwiększenie wiary we własne możliwości, wzmacniają pozytywną samoocenę.
Gra jest odpowiednia dla jednego dziecka i do zajęć grupowych.

UWAGA!!! ZESTAW ZAWIERA MAŁE ELEMENTY. GRA POWINNA ODBYWAĆ SIĘ POD NADZOREM OSOBY DOROSŁEj! PRZED GRĄ NALEŻY ZAPOZNAĆ DZIECKO O ZASADACH UŻYTKOWANIA I ŚRODKACH OSTROŻNOŚCI. PRZECHOWUJ ZESTAW GIER W MIEJSCU NIEDOSTĘPNYM DLA DZIECI!

Zapytaj o produkt

6 Przedmioty

Opis
PłećDziewczynka/Chłopiec
Pora rokuCały rok
Materiał (przeważający)
Rodzaj obuwia
Rozmiar pościeli
Szerokość
Głębokość
Wysokość
Kolor
Rozmiar łóżka
Średnica
Rozmiar kocyka
Rozmiar prześcieradła
Podobne produkty
Układanki Polecane
  Klocki i układanki Polecane
   Zabawa Polecane
    Ostatnio przeglądane
    O marce
    baner
    logo
    10Fingers
    ZABAWKI EDUKACYJNE ręcznie robione ZATWIERDZONE przez logopedów, rodzice, nauczyciele i dzieci WYPRODUKOWANO w Polsce z materiałów ekologicznychNaszym głównym celem jest, aby nauka dziecka przez zabawę była ekscytująca i jak najbardziej pożyteczna, pomagała wzmacniać pozytywne relacje między rodzicami a dziećmi, pomagała nauczycielom i logopedom w urozmaicaniu zajęć zabawowych za pomocą wielofunkcyjnych gier z gotowymi scenariuszami terapii zabawowej.Gry edukacyjne «10 Fingers» przeznaczone są dla dzieci w wieku od 1 do 8 lat. Wykonane z drewna i malowane wyłącznie naturalną, bezpieczną farbą. Wszystkie produkty odpowiadają unijnym warunkom jakości i bezpieczeństwa. Gry tworzone z miłością, indywidualnie dla każdego dziecka.
    W naszym sklepie wykorzystujemy pliki cookies w celach statystycznych, reklamowych i do personalizacji stron. Możesz wyłączyć używanie plików cookies w przeglądarce internetowej jednak może to uniemożliwić złożenie zamówienia! Więcej informacji