Książeczka sensoryczna: Animals Love Math Bejbik Books

259,00 zł

Kliknij tutaj i odbierz 20 zł rabatu na pierwsze zakupy!

Produkt niedostępny

Wyświetl historyczną cenę produktu

Historyczna cena produktu

Książeczka sensoryczna: Animals Love Math

Najniższa cena produktu z dnia

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni:

15

Nowy produkt

1-3 dni

Opis produktu

Książeczki Bejbika uruchamiają wszelkie bodźce sensoryczne. 

Mnogość kolorów zastosowanych w książeczkach to trening wzroku, a różnorodność tkanin i faktur- zmysłu dotyku. Książeczki Bejbika ćwiczą małą motorykę. Odpinanie na napy, rzepowanie, przesuwanie, ćwiczą małe paluszki i przygotowują do trzymania kubeczka, szczoteczki, wspomagają mięśnie palców u ręki. Przygotowują do prawidłowego trzymania długopisu w trakcie nauki pisania.

Jednak książeczki sensoryczne, mają przede wszystkim za zadanie edukować. Książeczka matematyczna uczy logicznego myślenia oraz przewidywania.

Ćwiczenia w niej zawarte doskonale rozwijają umiejętności matematyczne. Wyodrębnienie poszczególnych zbiorów, dostrzeganie ich części wspólnych, dokonywanie analizy wzrokowej - to ćwiczenia grafomotoryczne.

Książeczki Bejbika są idealną zabawką w czasie podróży. Wykonane z miękkich materiałów, nie zrobią dziecku krzywdy podczas zderzenia w trakcie podróży.

Idealne w czasie wizyty u lekarza, w poczekalni urzędu, czy też wtedy kiedy rodzić potrzebuję chwili dla siebie. 

Dzieci bawią się nimi w ciszy i spokoju. To ważne, aby nie stymulować układu nerwowego dziecka dodatkowymi bodźcami. W erze zabawek, grających, poruszających się oraz świecących, a czasem nawet posiadających te cechy jednocześnie. Zabawki takie jak książeczki Bejbika, powodują wyciszenie i naukę nad koncentracją i pełnym skupieniem w czasie zabawy, a w przyszłości nauki.

Szczegóły:

wymiary stron 25/25 cm
ilość stron 11
materiał to mikrofaza zamszowa EcoTex, filc, bawełna EcoTex
wypełnienie - kulka silikonowa

 

Podejmujemy ogromne starania, by materiały których używamy, były bezpieczne w kontakcie z dzieckiem. Bawełna pochodzi od polskich producentów, posiada wszelkie certyfikaty oraz EcoTex. Filc sprowadzamy z Europy, bądź USA. W swoim składzie posiada wełnę i jedwab. Nie używamy filcu chińskiego, który w swoim składzie posiada tylko sztuczny poliester. 

 


UWAGA!

Sprawuj nadzór nad dzieckiem w czasie zabawy.

Sprawdzaj stopień zużycia zabawki. Jeśli stwierdzić brak elementu,

lub jego znaczne zużycie, wymień element na nowy.

bawełna, filc

Zapytaj o produkt

Ten produkt nie występuje już w magazynie

Opis
PłećDziewczynka/Chłopiec
Pora rokuCały rok
Materiał (przeważający)
Podobne produkty
Inne tej Marki
  Książeczki sensoryczne Polecane
   Zabawki sensoryczne Polecane
    Dla niemowląt Polecane
     Zabawa Polecane
      Ostatnio przeglądane
      O marce
      baner
      logo
      Bejbik Books
      Bejbik Books to marka zajmująca się tworzeniem interaktywnych zabawek dla dzieci. Naszym głównym produktem są Książeczki Bejbika. Uczymy i bawimy w jednym czasie. Rodzice, dzięki naszym produktom, znajdują czas dla siebie, a dzieci uczą się poprzez zabawę. Korzystamy z najlepszych materiałów, tworzymy z pasją i miłością. Setki zadowolonych małych klientów oraz tytuł Pioniera, mówi samo za siebie :)
      W naszym sklepie wykorzystujemy pliki cookies w celach statystycznych, reklamowych i do personalizacji stron. Możesz wyłączyć używanie plików cookies w przeglądarce internetowej jednak może to uniemożliwić złożenie zamówienia! Więcej informacji