Komplet pieluch tetrowych (3 szt.) Medbestshop

30,00 zł

Wyświetl historyczną cenę produktu

Historyczna cena produktu

Komplet pieluch tetrowych (3 szt.)

Najniższa cena produktu z dnia

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni:

tetra

Nowy produkt

Opis produktu

Komplet pieluch tetrowych (3 szt.) 80×80 cm.


Zestaw składa się z 3 pieluch tetrowych w kolorach: biała, szara w białe gwiazdki, biała w szare gwiazdki.
Pieluchy przeznaczone są do wykorzystania od pierwszych dni życia noworodka.

Farby wykorzystane do produkcji materiału posiadają certyfikat „Bezpieczny dla dziecka” co oznacza, że nie stanowią zagrożenia dla zdrowia i środowiska według aktualnej wiedzy oraz zapewniają wysoki komfort użytkowania.

Skład: 100% bawełny (tetra)

Praktyczne informacje: Można prać w temperaturze powyżej 90°C, można gotować.
Prasować na najwyższej temperaturze żelazka.

Skład: 100% bawełny (tetra)

1-3 dni

Czytaj dalej >> zwiń opis
Zapytaj o produkt

20 Przedmioty

Opis
PłećDziewczynka/Chłopiec
Pora rokuCały rok
Materiał (przeważający)Bawełna
Podobne produkty
O sprzedawcy
baner
logo
Medbestshop
Medbest powstał, by uczynić życie dziecka i jego rodziców łatwiejszym, piękniejszym i bardziej świadomym – i to już od ich pierwszego spotkania, momentu narodzin. Naszym celem jest upowszechnianie wiedzy z zakresu medycyny, psychologii rozwojowej i położnictwa oraz wprowadzanie na rynek innowacyjnych produktów, które zwiększają komfort i poczucie bezpieczeństwa matki i ojca w pierwszych miesiącach życia dziecka i pomagają w jego rozwoju. Uważamy za nasze zadanie zarówno otoczenie opieką podczas ciąży, porodu i połogu matek, jak i umożliwienie ojcom nawiązanie silnej więzi ze swoim potomstwem już w pierwszych godzinach życia.Wcielamy w życie teorie uznanych na świecie naukowych autorytetów jak dr Harvey Karp czy dr William i Martha Sears oraz propagujemy oficjalne zalecenia WHO za pomocą praktycznych rozwiązań jak otulacz ułatwiający niemowlęciu spokojny sen czy koszulki do kangurowania noworodków, przyśpieszające ich rozwój lub powrót do zdrowia. Chcemy, by dzięki naszym działaniom dla każdego dziecka ten świat okazał się lepszym i bardziej przyjaznym miejscem.
Ostatnio przeglądane
W naszym sklepie wykorzystujemy pliki cookies w celach statystycznych, reklamowych i do personalizacji stron. Możesz wyłączyć używanie plików cookies w przeglądarce internetowej jednak może to uniemożliwić złożenie zamówienia! Więcej informacji