Kombinezon Ochronny Get Dirty® Get Dirty

139,00 zł

Wyświetl historyczną cenę produktu

Historyczna cena produktu

Kombinezon Ochronny Get Dirty®

Rozmiar ( wiek ):6-12 m (68-80 cm) 12-18 m (80- 86 cm) 1,5-2 lata (86-92 cm) 2-3 L (92-98 cm) 3-4 L (98-104 cm) 4-5 L (104-110 cm) 5-6 L (110 - 116 cm) 6-7 L (116 - 122 cm) 7-8 L (122 - 128 cm) 8-9 L (128-134 cm)

Najniższa cena produktu z dnia

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni:

Nowy produkt

1-3 dni

Opis produktu

Kombinezon Ochronny Get Dirty® - trwale chroni ubranie przed zabrudzeniami podczas kolorowej zabawy

Doskonale wiemy, że potrzeba ekspresji i kreatywność dzieci wymaga czasami specjalnych aranżacji w postaci sal zabaw czy dedykowanego kącika, w których będą mogły przy pomocy specjalnych ubrań wyrażać siebie do woli. Zdajemy sobie sprawę, że dostępność takich miejsc jest ograniczona, a ilość ubrań do zabawy z farbami, papkami, kolorowymi pyłkami czy flamastrami w warunkach domowych jest również niewielka.

Prezentujemy zatem

Sprytny Gadżet Malucha (SGM) – Kombinezon Ochronny Get Dirty® powstał z myślą o dzieciach (ale również ze względu na wygodę rodziców), który pozwala w kreatywny i nieograniczony sposób poznawać tajemnice świata zachowując czystość ubrań dziecka!

 

1. Kombinezon nie ogranicza ruchów, dzięki czemu dzieci mogą w swobodny i dowolny dla nich sposób poddać się zabawie.
2. Kombinezon dobrze chroni ubranie dziecka, co daje komfort, poczucie bezpieczeństwa i morze endorfin z zabawy.

Wiemy, że skóra dzieci jest niezwykle wrażliwa i delikatna, dlatego zarówno kombinezon ochronny, jak i wszystkie produkty naszej marki, zostały wykonane z oddychającego materiału Tyvek®, posiadającego certyfikat Oeko-Tex® (świadczący o jakości produktów tekstylnych i włókienniczych, które mają bezpośrednią styczność ze skórą człowieka).

3. Kombinezon jest wytrzymały, paroprzepuszczalny (od wewnętrznej strony) oraz miękki w dotyku, co stanowi dodatkowy atut wspierający dzieci w bezpiecznym odkrywaniu ich własnego „JA”.
4. Łatwo się zakłada i zdejmuje, co zachęca do zakładania kombinezonu.
5. Można prać w pralce i szybko schnie, dzięki czemu szybko może być użyty kolejny raz.

                                                                          Wygoda – Prostota – Bezpieczeństwo

Jako SGM Kids wierzymy, że wspieranie rozwoju dzieci za pomocą ekspresji i integracji sensorycznej to trwała inwestycja na poczet ich dorosłego życia. Wsparcie naturalnej ekspresji dziecka jest niezwykle ważne w kwestii wyrażania ich emocji oraz kształtowania osobowości.

 

Będzie nam bardzo miło widzieć jak korzystacie z zakupu. Udostępniając zdjęcie prosimy oznacz je na instagramie @mamavillepl

Tyvek®

Zapytaj o produkt

89 Przedmioty

Opis
PłećDziewczynka/Chłopiec
Pora rokuCały rok
Materiał (przeważający)
Podobne produkty
Inne tej Marki
  Artykuły higieniczne Polecane
   Kąpiel i higiena Polecane
    Dziecko Polecane
     Ostatnio przeglądane
     O marce
     baner
     logo
     Get Dirty
     Firma SGM-Kids wspiera zrównoważoną Ekspresję Sensoryczną™ u dzieci poprzez doświadczanie. Ekspresja Sensoryczna™ pobudza kreatywność, wspiera prawidłowy rozwój oraz wpływa na przetwarzanie emocji. Regularne doświadczanie buduje pewność siebie u dzieci
     W naszym sklepie wykorzystujemy pliki cookies w celach statystycznych, reklamowych i do personalizacji stron. Możesz wyłączyć używanie plików cookies w przeglądarce internetowej jednak może to uniemożliwić złożenie zamówienia! Więcej informacji