Karuzela nad łóżeczko dziecięce z filcowymi elementami 'Niebieski Wieloryb' Pompon i Bąbel

215,00 zł

0020

Nowy produkt

Opis produktu

Nowoczesna, oryginalna karuzela z ręcznie robionych filcowanych elementów w żywych kolorach. Ciekawa dekoracja do każdego pokoju dziecięcego. Może być wykorzystana jako zawieszka nad łóżeczkiem niemowlęcym lub przewijakiem. Idealny prezent, który przykuje uwagę każdego dziecka, od niemowlaka do nastolatka.

Wymiary karuzeli:
• Średnica karuzeli to ok. 24 cm.
• Elementy karuzeli o różnej wielkości - od 2 cm do 11 cm.
• Karuzela o całkowitej długości ok. 35 cm.

Karuzela mocowana jest na haczyku na suficie (wkręcany haczyk w cenie karuzeli). Karuzela może wisieć na dowolnej wysokości (max. 100 cm od sufitu) - wysokość tę można samodzielnie wyregulować.

Mobil nie jest zabawką i może być używana jedynie jako dekoracja. Istnieje ryzyko połknięcia małych elementów.

Wszystkie oferowane przeze mnie produkty są w 100% robione ręcznie. Możesz być więc pewien, że produkt, który wybrałeś został zrobiony z największą starannością i zaangażowaniem.

Ze względu na indywidualne ustawienia monitora komputera lub urządzenia mobilnego, z którego korzystasz, kolory karuzeli na zdjęciach i w rzeczywistości mogą się nieznacznie różnić. Każda karuzela robiona jest ręcznie, co oznacza, że finalna karuzela może się nieznacznie różnić od poglądowych zdjęć produktu.

3-5 dni

Czytaj dalej >> zwiń opis
Zapytaj o produkt

2 Przedmioty

Ostatnie egzemplarze!

Opis
Płeć
Pora roku
Materiał (przeważający)
Podobne produkty
O sprzedawcy
baner
logo
Pompon i Bąbel
Pompon i Bąbel to ręcznie robione ozdoby z filcu i kulek filcowych. Możesz być więc pewien, że produkt, który wybrałeś został zrobiony z największą starannością i zaangażowaniem. Ponadto, każdy produkt może zostać dopasowany do Twoich potrzeb.
Ostatnio przeglądane
W naszym sklepie wykorzystujemy pliki cookies w celach statystycznych, reklamowych i do personalizacji stron. Możesz wyłączyć używanie plików cookies w przeglądarce internetowej jednak może to uniemożliwić złożenie zamówienia! Więcej informacji