Karty do zdjęć pierwszy rok życia, pierwsze 9 miesięcy

Kategorie

na stronę
Pokazuje 1 - 48 z 134 elementów

Karty do zdjęć dla kobiet w ciąży i mam - wspaniała pamiątka, którą tworzysz sama!

Ostatnimi czasy niezwykle modnym gadżetem, uwielbianym przez przyszłe i świeżo upieczone mamy, stały się karty do zdjęć. Co to takiego? To zestaw papierowych kart, z różnego typu napisami, które stają się rekwizytem do przygotowywania pamiątkowych fotografii z okresu ciąży oraz pierwszego roku życia dziecka. Zwykle zestaw taki zawiera od kilkunastu do kilkudziesięciu ozdobnych kart, a zestawy często są tematyczne - np. dostosowane do najważniejszych momentów podczas 9 miesięcy ciąży czy też takie, które opisują najistotniejsze chwile przez kilka pierwszych miesięcy po porodzie. Bywają również zestawy, które łączą te momenty sprzed narodzin, jak i po nich. Karty do zdjęć na czas ciąży zawierają napisy takie jak np.: będziemy rodzicami, dziś poczułam jak się ruszasz, nasze pierwsze usg, baby shower, twoje pierwsze ubranko, 100 dni do porodu... Z kolei tzw. karty do zdjęć pierwszy rok, to napisy takie jak: już jestem, pierwszy dzień w domu, pierwszy spacer, moja ulubiona zabawka itd. Wszystkie karty inspirują rodziców do uwiecznienia na zdjęciach najpiękniejszych chwil z okresu wczesnego macierzyństwa, które stają się niezwykłą, bardzo oryginalną i wzruszającą pamiątką. Wystarczy chwycić w dłoń odpowiednią kartę lub umieścić ją obok maluszka, zrobić zdjęcie, wywołać i włożyć do albumu. Taki album będzie niezwykle cenny dla dziecka w przyszłości, dla rodziców czy też np. piękną formą prezentu dla dziadków lub rodziców chrzestnych.

Karty do zdjęć - pierwszy rok maluszka w pięknej oprawie!

Wśród kart do zdjęć zaprojektowanych przez polskich, zdolnych twórców, każdy z Was znajdzie taki motyw, który najbardziej trafi w Wasze gusta - z wzorem kwiatowym, geometrycznym, z uroczymi ptaszkami czy też w stonowanych kolorach... Wybór jest naprawdę ogromny. Nie musicie być miłośnikami instagrama czy mieć zdolności fotograficznych, aby Wasze zdjęcia prezentowały się naprawdę atrakcyjnie i ciekawie - wystarczą ozdobne karty do zdjęć, a pierwszy rok Waszego maluszka zostanie uwieczniony w bardzo oryginalny, cieszący oko sposób!

A może mata do zdjęć dla dzieci?

Alternatywą dla kart do zdjęć jest także niezwykle praktyczna i ciekawa mata do zdjęć dla dzieci, która ma na sobie nadrukowane dni, miesiące, tygodnie czy lata, które możesz zaznaczyć specjalnie do zdjęcia. W ten sposób możesz regularnie wykonywać ładne i zabawne fotografie Twojej pociechy, by później zobaczyć, jak szybko rosła! Taka mata do zdjęć dla dzieci jest świetnym pomysłem na prezent na narodziny dziecka, na Baby Showe czy też po prostu jako upominek dla przyszłej mamy, która z pewnością będzie zaskoczona!

W naszym sklepie wykorzystujemy pliki cookies w celach statystycznych, reklamowych i do personalizacji stron. Możesz wyłączyć używanie plików cookies w przeglądarce internetowej jednak może to uniemożliwić złożenie zamówienia! Więcej informacji