Inbetween Nerka Graffiti Turkus i Pomarańcz Dla Taty Inbetween

99,00 zł

Rabat -15 zł od kwoty 199 zł na hasło SPECIAL15| Do niedzieli do północy

Wyświetl historyczną cenę produktu

Historyczna cena produktu

Inbetween Nerka Graffiti Turkus i Pomarańcz Dla Taty

Najniższa cena produktu z dnia

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni:

3

Nowy produkt

do 14 dni

Opis produktu

Wodoodporne, o świetnych wzorach, dla tych, co lubią mieć wszystko przy sobie!


Pojemne torby na pas, które pochłoną i półlitrową wodę, i telefon, klucze, portfel, chusteczki. Przetestowane dla psich smaczków i chust dla bobasów. Noszą też mikrofony, aparaty fotograficzne, paszporty, leki, kanapki. Czyli wszystko to, co potrzebne jest w różnych sytuacjach życiowych.

Wielkość: 33 cm (szerokość) x 17 cm (wysokość) x 9 cm (głębokość). Mają jedną komorę z dodatkową kieszenią wewnątrz zamykaną na zamek, pasek regulowanej długości (+/- 120 cm), szyte z podszewką, lekko usztywniane.


Wykorzystujemy do cna nasze zapasy materiałów, pasków i suwaków, więc zdarza się, że będą podszewki lub wykończenia będą miały inny kolor - jeśli chcesz konkretny kolor - napisz w Uwagach przy składaniu zamówienia.

Układ nadruku na poszczególnych egzemplarzach może się różnić między sobą (tak to jest przy dużych motywach), ale nadal każdy będzie piękny!


Na zdjęciach z model(k)ami prezentujemy nerki o tej samej wielkości, choć z innych materiałów - obrazują one, jak torby prezentują się na człowieku :)

Zapytaj o produkt

10 Przedmioty

Podobne produkty
Inne tej Marki
  Torby Polecane
   Torby i organizery Polecane
    Mama Polecane
     Ostatnio przeglądane
     O marce
     baner
     logo
     Inbetween
     Inbetween to marka, która ma dla Ciebie ubrania i torby w niekonwencjonalnej odsłonie. Inspirujemy się naturą, podróżami, ale też popkulturą i muzyką, bo te obszary są nam szczególnie bliskie.Z Inbetween swobodnie łączysz style i korzystasz z bogactwa osiągnięć ludzkich i przyrodniczych.Inbetween to wygodny, nieformalny styl na co dzień. To świetna jakość, która towarzyszyć Ci będzie przez lata. Zależy nam, aby ubieranie się sprawiało Ci frajdę!WSZYSTKIE NASZE PRODUKTY produkujemy bazując na tkaninach i dzianinach z certyfikatem OEKO-Tex® produkowanych w Polsce, kroimy je i szyjemy we własnych pracowniach. W miarę dostępności kupujemy też zamki, nici lub inne półprodukty od polskich/europejskich producentów.Płacimy godziwe wynagrodzenie WSZYSTKIM współpracujących z nami przedsiębiorczyniom i przedsiębiorcom.Prowadzimy politykę less&zero waste, wykorzystując na maksa półprodukty, końcówki przekazujemy innym tworzącym. Segregujemy odpady, często wykorzystujemy ponownie kartony, kartki, folie, wypełniacze, które otrzymujemy od firm lub osób prywatnych.Produkujemy krótkie serie lub wręcz pojedyncze egzemplarze, wyprzedajemy lub przekazujemy (w konkursach, barterach) WSZYSTKO, nie wyrzucając absolutnie ŻADNYCH ubrań, toreb, plecaków. Dajemy gwarancję, że przy właściwej pielęgnacji nasze twory będą Cię cieszyć przez wiele sezonów!
     W naszym sklepie wykorzystujemy pliki cookies w celach statystycznych, reklamowych i do personalizacji stron. Możesz wyłączyć używanie plików cookies w przeglądarce internetowej jednak może to uniemożliwić złożenie zamówienia! Więcej informacji