Gryzaki dla niemowląt

Kategorie

na stronę
Pokazuje 1 - 48 z 423 elementów

Gryzaki dla niemowląt - w okresie ząbkowania

Trudny okres ząbkowania dziecka, to moment którego obawia się niejeden rodzic. Jednak można załagodzić dyskomfort maluszka i wybrać stworzone z myślą o najmłodszych gryzaki dla niemowląt. Produkty firmy ADIKU to kolorowe, wesołe i silikonowe akcesoria, które pobudzają wyobraźnię malutkich dzieci dzięki swoim wyjątkowy kształtom, fakturom i kolorom. Wraz z nimi okres ząbkowania nie jest taki straszny. Produkty są wykonane jedynie z bezpiecznych materiałów, wolnych od metali ciężkich i toksyn. To magiczne połączenie pasji i funkcjonalności sprawia, że gryzaki dla niemowląt odpowiadają na potrzeby najmłodszych i pozwalają im rozwijać się w prawidłowy sposób.

Gryzaki dla dzieci - zadbają o ząbki

Warto uczyć naszego maluszka już na początku jak dbać o higienę jamy ustnej. Niezbędną pomocą będą zatem gryzaki dla dzieci, które przyzwyczają go do używania szczoteczki. Produkty firmy Matchstick Monkey w kształcie uroczych małpek 3D posiadają silikonowa szczoteczkę do masowania dziąseł i ząbków, na którą można nałożyć pastę lub kojący żel. Wesołe i oryginalne wzornictwo zaintryguje niejednego maluszka i zachęci go do zabawy i poznawania nowych kształtów. Gryzaki dla dzieci dostępne w sklepie Mamaville są całkowicie bezpieczne, ponieważ zostały stworzone z eco przyjaznego materiału. Dbanie o higienę ząbków dzięki funkcjonalnym gadżetom zaprojektowanym z myślą o najmłodszych stanie się przyjemnym i codziennym rytuałem dla każdego dziecka.

W naszym sklepie wykorzystujemy pliki cookies w celach statystycznych, reklamowych i do personalizacji stron. Możesz wyłączyć używanie plików cookies w przeglądarce internetowej jednak może to uniemożliwić złożenie zamówienia! Więcej informacji