Rożek Niemowlęcy Bambusowy Happy Orchard CottonKite

169,00 zł

Rabat -10 zł od kwoty 149 zł na hasło MAMA| Do niedzieli do północy

View price history

Product price history

Rożek Niemowlęcy Bambusowy Happy Orchard

The lowest price of the product in day

Lowest price in the last 30 days

ROZ-001-300

New product

1-3 dni

Opis produktu

Innowacyjny kształt rozka CottonKite sprawia, że noworodek jest dokładnie okryty od stópek po samą szyjkę, co ma bezpośrednie przełożenie na utrzymanie komfortowej dla niego temperatury.

Czym rożek niemowlęcy CottonKite różni się od innych produktów z tej kategorii?

W rożkach, które są dostępne na rynku, góra klatki piersiowej jest zawsze odsłonięta! A przecież nowonarodzone dziecko potrzebuje ciepła, otulenia i przyjemnych bodźców. Należy pamiętać, że system termoregulacji u noworodka nie jest jeszcze w pełni dojrzały i organizm szybko się wychładza (ostatnie 9 miesięcy spędził w temperaturze 36,6 i do niej jest przyzwyczajony).

Unikatowa forma rożka CottonKite daje, niespotykaną dotąd, możliwość bardzo dokładnego otulenia noworodka zapewniając mu poczucia ciepła i przytulności w pierwszych tygodniach na świecie. Kształt rożka podlega ochronie patentowej.

Produkt wykonany z naturalnych materiałów, które gwarantują optymalną cyrkulację powietrza oraz są bezpieczne dla delikatnej skóry noworodka: wiskozy bambusowej i weluru bawełnianego.

Materiał: 100% Wiskoza Bambusowa, Welur Bawełniany Wypełnienie: Włóknina Silikonowa

Zapytaj o produkt

30 Items

Data sheet
PłećDziewczynka/Chłopiec
Pora rokuCały rok
Materiał (przeważający)Bambus
Podobne produkty
Inne tej Marki
  Rożki pojedyncze Polecane
   Rożki Polecane
    Ułatwiające sen Polecane
     Dziecko Polecane
      Ostatnio przeglądane
      O marce
      baner
      logo
      CottonKite
      MADE WITH CARE to nasze motto, które obrazuje cały proces funkcjonowania marki. Została ona stworzona z miłości do dzieci oraz troski o ich komfort, bezpieczeństwo i wygodę.Kiedy dziecko przychodzi na świat, wszystko jest dla niego nowe, inne, nieznane. Dźwięki są wyraźniejsze, światło ostrzejsze, a temperatura zdecydowanie inna niż ta sprzed narodzin. To niemałe wyzwanie dla Maleństwa, które ma jeszcze niedojrzały system termoregulacji. Osobiste doświadczenia zainspirowały właścicielkę CottonKite do stworzenia innowacyjnego produktu, który sprawiłby, aby pierwsze tygodnie na świecie były jak najbardziej komfortowe dla noworodka. Tak powstał ROŻEK CottonKite. Jego unikatowy kształt, oraz materiały, z których jest wykonany, umożliwiają utrzymanie optymalnej temperatury ciała i zapewniają poczucie stabilnego, błogiego otulenia. Nasze TKANINY to wiskoza bambusowa oraz welur. Posiadają certyfikat STANDARD 100 by OEKO-TEX ® w klasie I, co oznacza maksymalne bezpieczeństwo dla najbardziej wymagających i wrażliwych konsumentów, czyli noworodków i niemowląt. WZORY CottonKite, to unikatowe kompozycje objęte ochroną prawno-autorską. Kolory oraz wzory zostały zaprojektowane tak, aby stymulowały rozwój niemowlęcia poprzez rozbudzenie ciekawości do eksploracji otoczenia.
      W naszym sklepie wykorzystujemy pliki cookies w celach statystycznych, reklamowych i do personalizacji stron. Możesz wyłączyć używanie plików cookies w przeglądarce internetowej jednak może to uniemożliwić złożenie zamówienia! Więcej informacji