Przybornik sówka Makuto Art

90,00 zł

View price history

Product price history

Przybornik sówka

The lowest price of the product in day

Lowest price in the last 30 days

PrzybSow

New product

do 7 dni

Opis produktu

 

Organizer na biurko – Sowa M z białą szufladką, to eleganckie i zarazem funkcjonalne rozwiązanie na przybory szkolne naszych dzieci. W jednym miejscu mogą zmieścić się kredki lub długopisy oraz inne akcesoria.  A to dzięki temu, że organizer jest bardzo pojemny. Zawiera jedną dużą przegródkę, jedną małą płytką oraz jedną pojemną szufladkę. Całość stworzona jest w taki sposób, aby kolorowe przybory miały swoje miejsce, ale nie rzucały się bezpośrednio w oczy. To zadanie spełnia śliczny trójwymiarowy front sówki.

Organizer na biurko – Sowa M wykonana jest z brzozowej sklejki oraz wymalowany farbami z atestem, które posiadają certyfikat na zgodność z normą PN-EN 71-3 Bezpieczeństwo zabawek.

Powstał w oparciu o projekt naszej firmy Makuto Art. Jest więc to w 100% polski produkt i polska jakość!

Wymiary:

21 cm- wysokość frontu
19 cm- szerokość
9 cm- głębokość
Zawiera:

1 duża, głęboka przegroda
1 mała, płytka przegroda
1 pojemna szufladka

Zapytaj o produkt

1 Item

Data sheet
PłećDziewczynka/Chłopiec
Pora rokuCały rok
Materiał (przeważający)Drewno
Podobne produkty
Pojemniki na zabawki Polecane
  Pokój dziecięcy Polecane
   Do pokoju Polecane
    Ostatnio przeglądane
    O marce
    baner
    logo
    Makuto Art
    Makuto Art to rodzinna firma rękodzielnicza. Produkty, które tworzymy zawsze powstają z wielką pasją i zaangażowaniem. Znajdziecie u nas przedmioty, którymi pięknie możecie udekorować dziecięce wnętrze, do tego mają praktyczne zastosowanie. Są w śród nich lampki nocne, przyborniki na biurko, obrazki na ścianę (personalizowane), skrzynie na zabawki. Wszystko wykonujemy z brzozowej sklejki. Materiały i farby, których używamy do malowania są bezpieczne dla dzieci i posiadają atesty bezpieczeństwa zabawek.
    W naszym sklepie wykorzystujemy pliki cookies w celach statystycznych, reklamowych i do personalizacji stron. Możesz wyłączyć używanie plików cookies w przeglądarce internetowej jednak może to uniemożliwić złożenie zamówienia! Więcej informacji