Miś do ciągniecia ♥ PUPPIL Lulaby

65,00 zł

Rabat -10 zł od kwoty 149 zł na hasło MAMA| Do niedzieli do północy

View price history

Product price history

Miś do ciągniecia ♥ PUPPIL

Kolor:Biały Drewniany

The lowest price of the product in day

Lowest price in the last 30 days

New product

24h

Opis produktu

Nasz Puppil Miś będzie doskonałym towarzyszem zabaw dla rocznego dziecka, które zazwyczaj w tym okresie podejmuje pierwsze próby swobodnego poruszania się. Na tym etapie zabawki do ciągnięcia, wózki dla lalek, czy pchacze stają się jednymi z ulubionych zabawek, które pomagają dziecku doskonalić nowo nabyte umiejętności.


Naszą kolekcję drewnianych zabawek do ciągnięcia Puppil rozpoczyna Miś - ukochane zwierzątko dzieci, król lasu, wielbiciel malin, poziomek i rzecz jasna miodu. Obok niedźwiadka brunatnego w naszej kolekcji pojawił się niedźwiadek polarny dla wszystkich, którzy tęsknią za prawdziwą śnieżną i mroźną zimą. Przy okazji 27 luty to międzynarodowe święto Niedźwiedzi Polarnych - wszyscy urodzeni tego dnia mogą świętować razem z białym misiem.

Puppila wykonaliśmy z certyfikowanego drewna bukowego FSC. Pyszczek, uszka malowane są ręcznie przez sprawną rękę plastyczki.

Pozostałe kolorowe elementy malowane są bezpiecznymi farbami z atestem. Do misia przymocowany jest bawełniany sznureczek.

Niedźwiadek brunatny występuje w dwóch wariantach: z niebieskim pyszczkiem i łapkami lub różowym. Wybierając ten wariant napisz w komentarzu, którą opcje kolorystyczną wybierasz.

100% drewno bukowe, bawełniany sznureczek

Zapytaj o produkt

23 Items

Data sheet
PłećDziewczynka/Chłopiec
Materiał (przeważający)Drewno
Podobne produkty
Inne tej Marki
  Do pchania i ciągnięcia Polecane
   Zabawki drewniane Polecane
    Edukacja Polecane
     Zabawa Polecane
      Ostatnio przeglądane
      O marce
      baner
      logo
      Lulaby
      BEZPIECZNIE ♥ FUNKCJONALNIE ♥ W ZGODZIE Z NATURĄ ♥Potrzeby dziecka i matki stawiamy na pierwszym miejscu. Swoje produkty tworzymy lokalnie, wykorzystując naturalne materiały. ♥ps. Jeśli martwisz się, czy jesteś dobrą mamą to już nią jesteś ♥
      W naszym sklepie wykorzystujemy pliki cookies w celach statystycznych, reklamowych i do personalizacji stron. Możesz wyłączyć używanie plików cookies w przeglądarce internetowej jednak może to uniemożliwić złożenie zamówienia! Więcej informacji