Książeczka sensoryczna MIŚ MARYNARZ Bejbik Books

155,00 zł

Rabat -10 zł od kwoty 149 zł na hasło MAMA| Do niedzieli do północy

View price history

Product price history

Książeczka sensoryczna MIŚ MARYNARZ

The lowest price of the product in day

Lowest price in the last 30 days

E4347

New product

1-3 dni

Opis produktu

Jesteśmy Bejbik Books!

Naszą misją jest tworzenie mądrych zabawek dla dzieci. 

Zastanawiasz się, co to są mądre zabawki ? To takie, które nie przebodźcowują dziecka, które uczą i bawią jednocześnie. To przemyślane, tworzone z miłością pomoce mamy i taty w walce o jak najlepszy rozwój dziecka.

 


Miękka książeczka sensoryczna. To idealny prezent dla dziecka, rozwijający wyobraźnie i zdolności motoryczne. Interaktywne strony z wesołymi zwierzakami, wykonanych z bezpiecznych materiałów wysokiej jakości zapewni zabawę na dłuższy czas. Książeczki Bejbika pochłoną dziecko, ucząc kreatywności i skupienia oraz umiejętności przydatnych w codziennym życiu. 

 


Książeczka MIŚ MARYNARZ specyfika:

1. strona główna - miś z szeleszczącymi łapkami, odstającymi uszkami oraz czapeczką ze sznureczkiem, zapinaną na rzep,

2. łódź z dzwoneczkiem, sznurkiem marynarskim oraz kołem ratunkowym,

3. rajska wyspa ze zwierzakami. Rybka ze sznureczkiem oraz wieloryb - chowane w wodzie; sarenka oraz papuga   przyczepiane na rzep, 

4. rybki z otwartymi pyszczkami, w wodzie pełnej koralików, którymi możemy je karmić. Dodatkową zabawą mogą okazać się glony 3D,

5. ośmiornica z siateczką, wypełnioną mieniącymi się malutkimi gwiazdkami,

6. wieloryb z miejscem w brzuszku,

7. duża rybka na sznureczku, chowająca się w fale. Można nią karmić wieloryba ze strony nr 6,

8. zwierzęta morskie do dopasowywania, przymocowane do sznureczków. Dodatkowo na stronie przyszyte zostały tasiemki oraz tiul w różnych kolorach.

9. podmorski wrak statku z siateczki, wypełnioną złotem oraz żagiel z dziurkami, przez które przekładamy kauczukowe koraliki. Dodatkową atrakcja są mini rybki oraz odstające glony.

 


link do filmu --->>> https://youtu.be/RRCtEBFpNTI

 


Strony mają wymiary 16/16 cm

 


Książeczka posiada długie zapięcie na rzep, można dzięki niemu przymocować Bejbika do wózka, torebki, czy fotelika w samochodzie. Zapięcie ma wszytą grubą gumę, łatwo się rozciąga. 

 

BAWEŁNA , FILC, ECO ZAMSZ

Zapytaj o produkt

996 Items

Data sheet
Płeć
Pora roku
Materiał (przeważający)
Podobne produkty
Inne tej Marki
  Książeczki sensoryczne Polecane
   Zabawki sensoryczne Polecane
    Niemowlę Polecane
     Zabawa Polecane
      Ostatnio przeglądane
      O marce
      baner
      logo
      Bejbik Books
      Bejbik Books to marka zajmująca się tworzeniem interaktywnych zabawek dla dzieci. Naszym głównym produktem są Książeczki Bejbika. Uczymy i bawimy w jednym czasie. Rodzice, dzięki naszym produktom, znajdują czas dla siebie, a dzieci uczą się poprzez zabawę. Korzystamy z najlepszych materiałów, tworzymy z pasją i miłością. Setki zadowolonych małych klientów oraz tytuł Pioniera, mówi samo za siebie :)
      W naszym sklepie wykorzystujemy pliki cookies w celach statystycznych, reklamowych i do personalizacji stron. Możesz wyłączyć używanie plików cookies w przeglądarce internetowej jednak może to uniemożliwić złożenie zamówienia! Więcej informacji