Kraina Snów - Naklejki Na Ścianę Dla Dzieci - Zestaw 10 Dekoracjan

145,00 zł

Rabat -10 zł od kwoty 149 zł na hasło MAMA| Do niedzieli do północy

View price history

Product price history

Kraina Snów - Naklejki Na Ścianę Dla Dzieci - Zestaw 10

The lowest price of the product in day

Lowest price in the last 30 days

Nak343

New product

24h

Opis produktu

Przedstawiamy Państwu naklejkę ścienną do pokoju dziecka, która odmieni i udekoruje wnętrze. Naklejka stworzona została z myślą o najmłodszych, dlatego jej projektowaniem oraz produkcją zajmują się wyłącznie profesjonaliści. Prezentowana naklejka drukowana jest na grubej, samoprzylepnej folii wiodącego producenta. Poszczególne elementy dekoracji wycięte są po obrysie, przez co można je w dowolny sposób przyklejać na ścianę tworząc niepowtarzalne aranżacje.

Naklejki wysyłane są w sztywnej kartonowej tubie, dzięki czemu mają Państwo pewność, że dekoracja dotrze na miejsce w nienaruszonym stanie. Wszystkie naklejki drukujemy w dniu wysyłki, dlatego charakteryzują się one możliwie najlepszymi parametrami. Wraz z dekoracją otrzymasz instrukcję i dowód zakupu. 

Wymiary:

95 x 95 cm

 Cechy produktu:

→ Biała, matowa folia samoprzylepna
→ Wycinana po obrysie
→ Cyfrowa reprodukcja akwareli
→ Wysokiej jakości druk ekosolwentowy
→ Odporna na wodę i niewielkie urazy mechaniczne
→ Łatwa aplikacja
→ Długa żywotność i trwałość
→ Możliwość dowolnej aranżacji

Zalecenia:
→ Rekomendowane przynajmniej 2 osoby do naklejania dużych, skomplikowanych elementów
→ Aplikacja tylko na czyste, suche i płaskie powierzchnie - bez przetłoczeń

Ważne informacje:

Pamiętaj, że ściana na którą zamierzasz przykleić dekorację powinna być gładka, sucha i czysta. Wstrzymaj się z przyklejaniem naklejek na świeżo pomalowane ściany co najmniej 14 dni. Przyczepność naklejek zależy w głównej mierze od rodzaju zastosowanej farby na ścianie. Farby, które nie powinny sprawić problemu, to przeważnie farby akrylowe i wszelkie farby o wykończeniu matowym. Ściany pomalowane farbami olejnymi, ceramicznymi, kredowymi, magnetycznymi, oraz takimi, które w założeniu są odporne na wodę i zmywanie mogą nie mieć odpowiednich właściwości adhezyjnych, tym samym nie są przez nas zalecane. Jeśli nie wiesz, jaką farbą została pomalowana twoja ściana, lub chcesz przeprowadzić prosty test sprawdzający przyczepność twojej ściany, zastosuj się do poniższych instrukcji.

Przyklej na wybraną ścianę dwudziesto-centymetrowy odcinek, biurowej taśmy klejącej i pozostaw go na 24 godziny. Jeśli po upływie tego czasu taśma nie odklei się, oznacza to, że twoja ściana nadaje się do przyklejenia naklejek dekoracyjnych. Jeśli jednak zauważysz, że taśma delikatnie odkleiła się od ściany - nie załamuj się! jeszcze nic straconego. Możesz zagruntować ścianę odpowiednim środkiem gruntującym i ponowić test. Najczęściej wypada on pozytywnie, ponieważ zagruntowana ściana znacznie poprawia swoją przyczepność.

Zatem do dzieła :)

Zapytaj o produkt

200 Items

Podobne produkty
Inne tej Marki
  Naklejki Polecane
   Pokój dziecięcy Polecane
    Do pokoju Polecane
     Ostatnio przeglądane
     O marce
     baner
     logo
     Dekoracjan
     Marka "Dekoracjan" od początku swojego istnienia stawia na kreatywność w doborze grafiki oraz na współpracę z ilustratorami, gdyż dzięki nim powstały największe bestsellery. Większość z naszych naklejek to "cyfrowe akwarele", które cieszą się niesłychaną popularnością. Warto również nadmienić, że każda z naszych dekoracji jest wycięta po obrysie. Oznacza, to że na ścianę przyklejona zostaje wyłącznie sama grafika - bez białego tła. Jest to świetne rozwiązanie, które daje możliwość dowolnej aranżacji naklejek!
     W naszym sklepie wykorzystujemy pliki cookies w celach statystycznych, reklamowych i do personalizacji stron. Możesz wyłączyć używanie plików cookies w przeglądarce internetowej jednak może to uniemożliwić złożenie zamówienia! Więcej informacji