FREEON Talerzyk bambusowy trójdzielny Koala FreeON

63,00 zł

Rabat -10 zł od kwoty 149 zł na hasło MAMA| Do niedzieli do północy

View price history

Product price history

FREEON Talerzyk bambusowy trójdzielny Koala

The lowest price of the product in day

Lowest price in the last 30 days

3830075046422

New product

1-3 dni

Opis produktu

Spraw, aby nauka samodzielnego jedzenia Twojego dziecka była przyjemnością i dużą wygodą dla rodziców!

To właśnie otrzymujesz dzięki bambusowemu talerzowi FreeON, wykonanemu w kształcie uroczych zwierzątek i atrakcyjnemu dla dziecka. Przegródki na talerzu umożliwiają oddzielenie jedzenia na talerzu.

Bambusowy talerzyk FreeON posiada wyjmowaną silikonową przyssawkę wykonaną w taki sposób, aby mocno przylegała do każdej płaskiej powierzchni znajdującej się pod nią. W ten sposób talerz nie ślizga się po powierzchni stołu.

Talerz jest całkowicie bezpieczny w użytkowaniu, ponieważ wykonany jest w 100% z bambusa, wolny od BPA, PVC, ftalanów i melaminy.

Nadaje się do stosowania od 6 miesiąca życia. Talerzyka bambusowego nie można myć w zmywarce. Zaleca się, aby bambus oliwić olejem jadalnym średnio co 2-3 miesiące lub w razie potrzeb.

Wymiary: 21x16x2 cm

Aby nauka samodzielnego jedzenia Twojego dziecka była jeszcze bardziej praktyczna i przyjemna, talerzyk bambusowy FreeON można połączyć z następującymi elementami: silikonową podkładką, sztućcami, silikonową miseczką i kubeczkiem z uchwytem i słomką oraz z silikonowym śliniakiem.

Zapytaj o produkt

41 Items

Data sheet
PłećDziewczynka/Chłopiec
Materiał (przeważający)Bambus
Podobne produkty
Inne tej Marki
  Naczynia i sztućce Polecane
   Do karmienia Polecane
    Dziecko Polecane
     Ostatnio przeglądane
     O marce
     baner
     logo
     FreeON
     W naszym sklepie znajdziecie szereg artykułów niezbędnych do wyprawki i przygotowania się do przyjścia na świat Maluszka. Oferujemy wózki, foteliki, akcesoria do samochodu, karmienia.
     W naszym sklepie wykorzystujemy pliki cookies w celach statystycznych, reklamowych i do personalizacji stron. Możesz wyłączyć używanie plików cookies w przeglądarce internetowej jednak może to uniemożliwić złożenie zamówienia! Więcej informacji