Galeria Domowa - naklejka ścienna Iwiteka

174,00 zł

9

Nowy produkt

Opis produktu

Nie od dziś wiadomo jak ogromną przyjemność sprawiają rysunki na ścianie. Jeżeli twoje dziecko postanowiło zostać prawdziwym artystą, zostań jego marszandem - wspieraj je i stwórz dla niego prywatną galerie. Jeżeli u Was w domu prace dziecka wysypują się i domagają sie wystaw - Galeria Domowa pozwoli na pokazanie prac w ramach (bez użycia gwoździa) i będzie doskonałą okazją do ich podziwiania. 

Galeria Domowa to 5 ramek do przyklejenia na ścianie z folią tablicową od formatu A3 do A5.

Również w wersji pastelowej.

Możliwość dostosowania
Istnieje możliwość zmiany rozmiaru i koloru.
Dostępne rozmiary
Galeria Domowa to 5 ramek do przyklejenia na ścianie z folią tablicową od formatu A3 do A5.
Metoda wykonania
Drukowana w przyjaznej dzieciom, nietoksycznej technologii lateksowej. Galerię domową zaprojektowaliśmy i produkujemy Polsce.

1-3 dni

Czytaj dalej >> zwiń opis
Zapytaj o produkt

1 Przedmiot

Podobne produkty
O sprzedawcy
baner
logo
Iwiteka
Puk, puk! Witamy w IWITECE. Jako rodzice i projektanci uważamy, że dzieci są wyjątkowe i zasługują na wyjątkowe otoczenie. Tak powstała IWITEKA. Tu kupisz produkty dla dzieci, które mają za zadanie mieszkać z nimi w pokoju, tworzyć niepowtarzalny klimat, inspirować je, pomagać im i je rozśmieszać!Produkty z IWITEKI wymyślamy, projektujemy i produkujemy w Polsce.
Ostatnio przeglądane
W naszym sklepie wykorzystujemy pliki cookies w celach statystycznych, reklamowych i do personalizacji stron. Możesz wyłączyć używanie plików cookies w przeglądarce internetowej jednak może to uniemożliwić złożenie zamówienia! Więcej informacji