Filuś, Miluś i Kizia Wydawnictwo Graf_ika

39,00 zł

-10zł na zakupy od 150zł kod: PROMO10 | Tylko do końca niedzieli

Wyświetl historyczną cenę produktu

Historyczna cena produktu

Filuś, Miluś i Kizia

Najniższa cena produktu z dnia

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni:

978-83-8244-054-6

Nowy produkt

1-3 dni

Opis produktu

Filuś, Miluś i Kizia. Wesołe kotki. Maria Konopnicka
opisał Mruczysław Pazurek

Maria Konopnicka jest jedną z najbardziej znanych i cenionych poetek. Jej wiersze, mimo że powstały ponad 100 lat temu, do dziś są chętnie czytane przez dzieci oraz ich rodziców. „Filuś, Miluś i Kizia” jest to książka, która towarzyszyć będzie naszym pociechom przez całe życie. Wesołe kotki potrafią rozweselić wszystkie dzieci. Poranek Filonka, Grzeczny Mruczuś, Awantura, Karuzela, Kocie figle, Filuś śmiałek to tytuły wierszyków, które rozproszą nawet największe smuteczki, a ich bohaterowie przeżywają niesamowite historie. Zachęcamy do wspólnej zabawy z kotkami.

Książka, którą trzymasz w ręku, Młody czytelniku, to reprint, czyli książka, która wygląda tak samo, jak ta wydana ponad 120 lat temu. Być może Twoi dziadkowie i rodzice pamiętają ją ze swoich biblioteczek. Może ich o to spytasz? Wydanie drugie.

oprawa twarda, zadrukowana, szyta, okładka kolorowa ze złoceniami, ilość stron: 20

Czytaj dalej >> zwiń opis
Zapytaj o produkt

5 Przedmioty

Podobne produkty
Inne tej Marki
Książki Polecane
Zabawa Polecane
Dziecko Polecane
Ostatnio przeglądane
O sprzedawcy
baner
logo
Wydawnictwo Graf_ika
Wydawnictwo z duszą, książki z charakterem! Wydawnictwo Graf_ika powstało z miłości do starych książek i chęci przywrócenia ich do życia w świadomości współczesnych czytelników. Zajmujemy się przede wszystkim reprintami i wznowieniami na podstawie oryginału. Stare książki są poszukiwanym towarem, a niestety z biegiem lat książki najzwyczajniej w świecie umierają/przepadają. Przez upływający czas niszczeją, rozpadają się. Naszym celem jest niedopuszczenie do tego. Ratujemy je, znajdujemy brakujące fragmenty po całym świecie, aby na koniec dane dzieło dostępne było dla czytelnika w zwyczajnych okolicznościach. Staramy się, by nasze dzieci miały świadomość, co czytali ich przodkowie czy dziadkowie.
W naszym sklepie wykorzystujemy pliki cookies w celach statystycznych, reklamowych i do personalizacji stron. Możesz wyłączyć używanie plików cookies w przeglądarce internetowej jednak może to uniemożliwić złożenie zamówienia! Więcej informacji