Figelo Yellow Junior Plus (od 7 roku życia) Figelo

4 990,00 zł

Produkt niedostępny

ZF-JP-Y

Nowy produkt

Opis produktu

Zestaw zabawowo-gimnastyczny dla bardziej zaawansowanych użytkowników z możliwością montażu do ściany oraz wygodną funkcją przechowywania na ścianie.

Zestaw gimnastyczny Figelo Junior Plus dedykowany jest dla dzieci, które mają powyżej 7 roku życia.

Oparty na elementach zestawu podstawowego Figelo Junior, zestaw Figelo Junior Plus jest trochę zmodyfikowany pod starsze dzieci, które nie potrzebują już huśtawki i zjeżdżalni, a więcej czasu spędzają na akrobacjach. Mimo to zestaw w każdej chwili można przekształcić w wersję "trójkątną", jeśli wpadną do nas znajomi z młodszymi dziećmi. Dodatkowo na tej wersji można również założyć namiot, który jest dodatkowym akcesorium dostępnym w naszym sklepie internetowym.

Dodatkową zaletą uchwytu ściennego jest możliwość bezpiecznego przechowywania zestawu odwieszonego na ścianie, co pozwala na lepsze zagospodarowanie pokoju, a dodatkowo uchwyt może być ciekawym wieszakiem w pokoju pociechy (lina i namiot nie są elementem zestawu).

W skład zestawu wchodzi:

- konstrukcja bazowa,
- platforma,
- kółka gimnastyczne,
- mata gimnastyczna,
- uchwyt na ścianę wraz z elementem blokującym,
- ścianka wspinaczkowa z kamieniami,
- przedłużki wraz z kompletem śrub.

Najważniejszą cechą zestawu jest możliwość jego łatwej rozbudowy, co pozwala mu rosnąć wraz z dzieckiem. Wystarczy dokręcić przedłużki do nóg, aby jego wysokość powiększyć o kolejne 25 cm, poszerzając również możliwości montażu akcesoriów dodatkowych.

do 30 dni

Czytaj dalej >> zwiń opis
Zapytaj o produkt

Ten produkt nie występuje już w magazynie

Opis
PłećDziewczynka/Chłopiec
Pora rokuCały rok
Materiał (przeważający)Drewno
PłećDziewczynka/Chłopiec
Pora rokuCały rok
Materiał (przeważający)Drewno
Podobne produkty
O sprzedawcy
baner
logo
Figelo
Figelo to więcej niż domowy plac zabaw! Figelo to generator radochy i pogromca nudy Twojego dziecka. To Twój sprzymierzeniec w zdrowym wychowaniu dzieci!Figelo® to nowa polska marka drewnianych, domowych zestawów gimnastycznych. Powstała, aby wspierać prawidłowy rozwój fizyczny dzieci oraz dać alternatywę, oferując prawdziwą zabawę w miejsce coraz częściej dominującej wirtualnej. Zestawy Figelo® produkowane są w Nowym Sączu z najwyższej jakości materiałów, barwione ekologicznymi lakierami oraz ręcznie montowane i wykańczane według zamówienia. Zadbaliśmy o każdy szczegół, aby zaoferować produkty na najwyższym poziomie jakościowym. Dwa podstawowe modele montażu i dziesiątki kombinacji pozwalają zbudować domowy plac zabaw, który zadowoli każde dziecko. Zestawy nie tylko pomagają dziecku rozwijać koordynację ruchową, ale dzięki specjalnie zaprojektowanym materiałowym dodatkom stanowią doskonałą platformę do zabawy i rozwijania wyobraźni.
Ostatnio przeglądane
W naszym sklepie wykorzystujemy pliki cookies w celach statystycznych, reklamowych i do personalizacji stron. Możesz wyłączyć używanie plików cookies w przeglądarce internetowej jednak może to uniemożliwić złożenie zamówienia! Więcej informacji