Drewniane liczmany Zabawka edukacyjna do nauki liczenia NelaRoom

219,00 zł

Kliknij tutaj i odbierz 20 zł rabatu na pierwsze zakupy!

Wyświetl historyczną cenę produktu

Historyczna cena produktu

Drewniane liczmany Zabawka edukacyjna do nauki liczenia

Najniższa cena produktu z dnia

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni:

6713-NelaRoom

Nowy produkt

1-3 dni

Opis produktu
Drewniane liczmany Zabawka edukacyjna do nauki liczeniaLiczmany wykonane z trwałego i naturalnego drewna doskonale sprawdzą się dla młodszych dzieci.Rozwój zdolności: drewniana zabawka do sortowania jest dobrą zabawką edukacyjną Montessori, promującą rozwój mózgu dzieci i naukę liczenia; ćwiczy koordynację ręka-oko;Doświadczenie rodzic-dziecko: To wymagająca i zabawna zabawka Montessori do liczenia. Możesz bawić się i uczyć razem ze swoim dzieckiem, gdy dorasta. Drewniana zabawka stała się zabawką spajającą, pozwalającą cieszyć się czasem sam na sam z dzieckiem i zapewniającą wczesny start w jego rozwój.Idealny prezent: zabawka edukacyjna, która pomoże dziecku ćwiczyć liczby 1-10 i rozpoznawać kolory. Dotrzymuje dziecku towarzystwa, sprawia, że nauka staje się zabawą poprzez śmiech i naukę. Jest to idealna zabawka edukacyjna.
Zapytaj o produkt

5 Przedmioty

Podobne produkty
Inne tej Marki
  Zabawki edukacyjne i rozwojowe Polecane
   Zabawa Polecane
    Ostatnio przeglądane
    O marce
    baner
    logo
    NelaRoom
    NelaRoomJesteśmy trzema młodymi, pełnymi pasji kobietami, które postanowiły połączyć swoje siły i stworzyć coś wyjątkowego. Pomysłów było wiele, wygrała codzienność i rodzicielski instynkt. Nie ma nic piękniejszego od bycia mamą, czy ciocią. Nasze dzieci stały się inspiracją, aby oferować wyroby, które pobudzają wyobraźnię i dają mnóstwo radości. Stworzyłyśmy markę z artykułami do pokoju dziecięcego.Wiele miesięcy pracowałyśmy, aby nasze produkty wyróżniała jakość. Mijały dni, tygodnie, aż w końcu się udało! Produkujemy dla Was starannie dobrane zabawki, które nie tylko cieszą oko, ale też bawią i uczą.Zapraszamy do naszego świata NelaRoom.
    W naszym sklepie wykorzystujemy pliki cookies w celach statystycznych, reklamowych i do personalizacji stron. Możesz wyłączyć używanie plików cookies w przeglądarce internetowej jednak może to uniemożliwić złożenie zamówienia! Więcej informacji