Karty do zdjęć - pierwszy rok życia Twojego maluszka

Pierwszy uśmiech, pierwszy spacer, pierwsze odwiedziny u dziadków, pierwszy posiłek zjedzony łyżeczką, pierwszy ząbek, pierwszy Dzień Dziecka… Moglibyśmy wymieniać tak bez końca! W momencie, gdy pojawia się na świecie upragniony maluszek, każdego kolejnego dnia przeżywamy te pierwsze, wyjątkowe razy, które chcemy zapamiętać na zawsze. W pierwszych 12 miesiącach od narodzin niemowlaka dzieje się tak wiele – cały nasz świat zmienia się przecież o 180 stopni! Istnieją różne sposoby na to, aby uchwycić te wyjątkowe momenty, a jednym z nich są oryginalne karty do zdjęć. Pierwszy rok życia Twojej pociechy może być dzięki nim uwieczniony w piękny, nietuzinkowy sposób, który pozwoli przeżywać je na nowo zawsze wtedy, gdy po nie sięgniemy. Krok po kroczku tworzymy niesamowitą pamiątkę, która sprawi, że nigdy nie przeoczymy żadnego ważnego momentu w rozwoju naszego dziecka.

madlenka karty do zdjęc  

pstryk smyk

Karty do zdjęć pierwszy rok życia to  karty, które wykorzystasz na wiele sposobów!

Kochana mamo, jak planujesz uwiecznić mój pierwszy rok życia? Karty z napisami „mój pierwszy ząbek”, „mój pierwszy uśmiech”, „wychodzimy ze szpitala”, „już siadam” i wieloma innymi możesz wykorzystać na różny sposób. Przede wszystkim na ich odwrocie możesz zapisać datę i spostrzeżenia związane z tym wyjątkowym wydarzeniem. Możesz też przykleić do niej malutkie zdjęcie obrazujące wybrany moment. Karty do zdjęć ‘pierwszy rok życia’ możesz też położyć obok mnie, gdy po raz pierwszy się uśmiecham, gdy uczę się siadać albo gdy próbuję zrobić pierwszy krok i z tym nietypowym rekwizytem zrobić mi zdjęcie do rodzinnego albumu. Widzisz, jakie to proste, aby stworzyć niezwykłą pamiątkę? Pomyśl tylko, jak miło będzie wracać do nich po latach. Pamiętaj też, że zdjęcia z takimi karteczkami to też świetny sposób, aby podarować moim dziadkom pamiątkę obrazującą mój pierwszy rok życia. Karty pomagające nam uchwycić każdy ważny moment na pewno zrobią wrażenie na całej naszej rodzince!

mój pierwszy rok życia karty do zdjęć mój pierwszy rok życia karty

Krok po kroczku Tworzymy naszą wspólną historię – idealny pomysł na prezent

Jeśli zastanawiasz się, co podarować w prezencie kobiecie w ciąży albo maluszkowi z okazji jego narodzin, karty do zdjęć  "pierwszy rok życia "są idealną propozycją. Jest to świetny pomysł na prezent dla przyszłych rodziców oraz dla dziecka, które właśnie przyszło na świat. Ten oryginalny pakiet kart z napisami zagwarantuje świeżo upieczonym rodzicom wiele zabawnych chwil, a w przyszłości będzie stanowił niezwykłą pamiątkę. W sklepie internetowym Mamaville znajdziesz różnorodne karty do zdjęć – zarówno pastelowe, słodkie i urocze, jak i czarno-białe, w designerskim klimacie. Są tu propozycje zaprojektowane dla chłopców, dziewczynek, a nawet specjalne pakiety dla bliźniaków. Sprawdź ofertę marek: Krok po Kroczku, Madlenkacards, oraz Pstryk smyk . Jesteśmy pewni, że znajdziesz wśród nich idealny zestaw kart do zdjęć, a pierwszy rok życia Twojego malucha zostanie uchwycony z ich pomocą w piękny sposób!

Zobacz wszystkie karty do zdjęć 'pierwszy rok życia' w Mamaville »

mój pierwszy rok życia kartydetails by eve


W naszym sklepie wykorzystujemy pliki cookies w celach statystycznych, reklamowych i do personalizacji stron. Możesz wyłączyć używanie plików cookies w przeglądarce internetowej jednak może to uniemożliwić złożenie zamówienia! Więcej informacji