Mały pokój niemowlęcy z produktami według Tomasza Pągowskiego z "Remont w 48h"

Mały pokój niemowlęcy z programu Remont w 48H Mamaville

Mały pokój niemowlęcy z produktami z Mamaville według Tomasza Pągowskiego z "Remont w 48h"

Tomasz Pągowski po raz kolejny został zaprezentował w programie telewizyjnym Remont w 48h na kanale DOMO+ propozycję aranżacji pokoju niemowlęcego z wykorzystaniem produktów z Mamaville. W aranżacji tej projektant udowodnił, że nawet na niewielkiej przestrzeni można pomieścić wszelkie niezbędne meble i dekoracje, a dodatkowo zrobić to w sposób designerski! Mały pokój niemowlęcy w bardzo ciepłej, beżowo-biało-różowej kolorystyce prezentuje się niezwykle przytulnie. Wnętrze wypełniają praktyczne meble i gadżety, które pozwalają cieszyć nam się urokami macierzyństwa o każdej porze dnia. Jest to idealna przestrzeń do zabawy z maluszkiem, ale także do przytulasków i przygotowywania do snu. 

Ciepły i spokojny pokój dla niemowlaka stworzony przez Tomasza Pagowskiego zachęca do wypoczynku. W niewielkim pomieszczeniu znalazło się wszystko, czego potrzeba świeżo upieczonym rodzicom: wygodne łóżeczko, które rośnie razem z dzieckiem, pufę, fotel do karmienia, przewijak, stojak edukacyjny do zabawy, regał na najpotrzebniejsze drobiazgi. Oryginalne dekoracje dopełniają wnętrze i sprawiają, że nabrało ono niepowtarzalnego, indywidualnego charakteru.

Tomasz Pągowski skomentował ten projekt w następujący sposób:


"Łódź jest super, a szczególnie ekscytująca jest jej historia włókiennicza, wiecie… Ziemia Obiecana, te sprawy… Mieszkało się tutaj… łącznie 7 lat. Wtedy tworzyła się głównie historia moich działań muzycznych, ale dzisiaj, z należytym dystansem i naukowym zacięciem, zwiedzałem miasto mej młodości, zagłębiając się w jego zupełnie inny wymiar... i to jest piękne w mojej pracy!

W naszym nowym programie, każdy bohater i każde wnętrze jest wspaniałym pretekstem do poznania szerszego kontekstu miejsca, a w tym odcinku temat dotyczy bezpośrednio bohaterów. Kasia i Bogusław, kulturowo zaangażowana para spodziewająca się córeczki Józi (jest już z nami!) i jak szybko się dowiedzieliście (oglądając odcinek), ja właśnie w sprawie „pokoju matki karmiącej i ojca przytulającego” przybyłem.

To co powinno się znaleźć w takiej komnacie, było sprawą dla nas jasną, a i koncepcja palety kolorystycznej przypłynęła do nas bez zbędnych sztormów. Milusia wykładzinka wytrzymała, prodziecięca. Mebelki ze sprawdzonej bazy parentingowej, zmysłowe zasłony, niezwykle klimatyczne eko-lampy, no i ten kilim… Jak śpiewał pewien klasyk „kilim me softly...”, tudzież „kilim in the name of…”.

I właśnie przez ten kilim niczym magiczne lustro, przechodzimy na drugą stronę doświadczając zagięcia czasoprzestrzeni, z której, w metafizycznym wymiarze, wyciągnęliśmy motyw naścienny odnaleziony w domu rzemieślniczym Centralne Muzeum Włókiennictwa, które… współtworzył dziadek naszej bohaterki! A działy się tam sceny epickie! Kto widział, ten wie, jak piórkowały me zmysły na tych wspaniałych ekspozycjach. Kiedy już dotarłem do Jadzi i Wiktorii po odbiór ich autorskiego kilimu, pętla czasoprzestrzeni została domknięta…
Sami rozumiecie, jak wielki ładunek energii skumulowany został w pokoju Józi… Kiedy więc rodzice weszli do tego pokoju, modliłem się jedynie, by z tego spiętrzenia stylistyczno-funkcjonalno-energetycznego, szanownej mamie nie odeszły wody! Tak się na szczęście nie stało, popłynęły jedynie łzy wzruszenia… I tak oto, spokojny i spełniony, mogłem pożegnać naszych bohaterów, którzy nie omieszkali poinformować nas, gdy Józia rozgościła się już w przygotowanym dla niej łóżeczku…".

mały pokój niemowlęcy z programu Remont w 48h

remont w 48 pokój niemowlaka pokój niemowlaka beżowo-różowy

mały pokój niemowlęcy

gadżety do pokoju niemowlęcego lampa do pokoju niemowlęcego

pokój niemowlęcy

konik na biegunach dla dziecka pufa do pokoju niemowlaka

pokój niemowlaka

pokój niemowlaka półka do pokoju niemowlaka

baby gym do pokoju niemowlaka

 

Produkty wykorzystane w projekcie:

  1. Puf Funny Bunny szary - THE BROOKLYN KIDS

  2. Jednorożec konik na biegunach szary - MAMAMIA KIDS

  3. ZESTAW (mata beżowa + baby gym beżowy + zawieszki) - PIUMINO

  4. Gniazdko Niemowlęce Maxi Jungle Khaki - SLEEPEE

  5. Śpiworek Grow Up Jungle Khaki - SLEEPEE

  6. Lampka księżyc z chmurką - Drewniakowa

  7. Wieszak ścienny - Drewniakowa

  8. Półki w kształcie chmurek - Drewniakowa

  9. Klocki do odliczania - Drewniakowa


W naszym sklepie wykorzystujemy pliki cookies w celach statystycznych, reklamowych i do personalizacji stron. Możesz wyłączyć używanie plików cookies w przeglądarce internetowej jednak może to uniemożliwić złożenie zamówienia! Więcej informacji