Kosmiczny pokój dziecięcy w programie REMONT W 48H z produktami Mamaville

Kosmiczny pokój dziecięcy z programu Remont w 48H Mamaville

Kosmiczny pokój dziecięcy z produktami z Mamaville według Tomasza Pągowskiego z "Remont w 48h"

Tomasz Pągowski po raz kolejny został zaprezentował w programie telewizyjnym Remont w 48h na kanale DOMO+ propozycję aranżacji pokoju dziecięcego z wykorzystaniem produktów z Mamaville. Tym razem była to propozycja pokoju dziecięcego w kosmicznym stylu, stworzona na miarę dla pięciolatka. Szaro-błękitno-beżowe wnętrze prezentuje się niezwykle designersko, a zarazem przytulne. To bezpieczna, spokojna i poruszająca wyobraźnię przestrzeń do zabawy, snu, relaksu, nauki i aktywności fizycznej. Tak urządzony pokój spodoba się każdemu dziecku, a zarazem będzie rosnąć razem z nim.

Kosmiczny pokój dziecięcy porusza wyobraźnię, zachęca do kreatywnej zabawy, wymyślania, planowania i działania. Każdy mały miłośnik kosmosu będzie w takim wnętrzu chciał pogłębiać swoją wiedzę o galaktyce! Pokój dziecięcy w stonowanych barwach z kosmosem jako motywem przewodnim to pomieszczenie spokojne, bezpieczne, ciepłe i bardzo ciekawe. Odcienie beżu, bieli, szarości i błękitu pięknie prezentują się zestawione razem. Dodatki w postaci planet naklejonych na ścianę sprawiają wrażenie trójwymiarowości i nadają ciekawego charakteru wnętrzu. Oryginalna tapeta, ścianka wspinaczkowa i ciekawe dodatki spowodują, że maluch nie będzie chciał opuszczać swojego wymarzonego pokoju! Sen w takim miejscu musi być prawdziwie magiczny. 

Tomasz Pągowski skomentował ten projekt w następujący sposób:

"Fajnie jest mieć dwukondygnacyjne mieszkanko z możliwością wyekspediowania dzieciaków na górę… Fajnie też mieć epickie okna typu nowoczesna stodoła na strychu. Z resztą… kto widział odcinek, ten wie, że generalnie było epicko… I nie chodzi tu jedynie o aranżację, ale o cały kosmiczny kontekst! Po prostu nazwijmy ten odcinek nieformalnie „Odyseja kosmiczna 2021” To, że udało nam się już w trakcie trwania zdjęć zorganizować wycieczkę na Cosmos Discovery Warszawa , szacun dla naszej produkcji. Jakby co, możecie się jeszcze załapać do końca lutego, warto!

No ale wróćmy na Ziemię… Budowniczowie przełomu wieków dobrze kombinowali, choć finezją nie grzeszyli, dlatego, mimo sporej ilości światła jaką dają te sześcioskrzydłowe okna, trzeba je było subtelnie zgubić grubszą firaną, która wpuszcza światło, ale rozprasza podziały. Zobaczcie raz jeszcze jak pięknie układają nam się na skosach te flexy! Ciepły błękit na wszystkich płaszczyznach ścian i sufitu, dobrany oczywiście do tkanin, wbrew pozorom pomógł nam lepiej zgubić wszystkie kanciaste połacie.

Białe szyny oświetlenia, które oświetla teraz wszystkie atrakcyjne zakątki, meble oraz jasne sosnowe półki naścienne stworzyły lekki pierwszy plan. A jeśli mówimy o jasnym drewnie i sięganiu nieba… Nie wiecie co zrobić z nieprzystającą do żadnej płaszczyzny skośna ścianą?… Zróbcie tam ściankę wspinaczkową! Jak powiadają „ceiling is the limit”! To jak zareagował nasz Teodor mówi najlepiej o atrakcyjności tego zabiegu… Zresztą… zanim Teodor wspiął się pod sufit, ja zrobiłem to pierwszy i mamy to udokumentowane w foto galerii.

Chwila, chwila…! Nie możecie wszak żadnym sposobem przegapić, kolejnej szytej na miarę potrzeb, magicznej tapety Pani Moniki! Pod jej wpływem zacząłem planować moje własne podboje kosmosu i o mało nie spóźniłem się przez to na finał… O oczywistych oczywistościach pokrótce. Wynaleźliśmy w internetach łóżko, które idealnie weszło nam po lewej stronie, dodaliśmy przechowywanie, biureczko, mnóstwo świetnych, tematycznych gadżetów dla pięciolatka i nawet szafę wnękową przemalowaliśmy, bo ustalmy… laminatowi parawiśniowemu mówimy stanowcze NIE!

Za to bohaterowie nasi na finale pełnymi piersiami zawołali „łałałałałał”! Co w wolnym tłumaczeniu znaczy gromkie TAK!".

pokój dziecięcy kosmiczny remont w 48h

pokój dziecięcy kosmiczny remont w 48h  pokój dziecięcy kosmiczny remont w 48h

pokój dziecięcy kosmiczny remont w 48h

pokój dziecięcy kosmiczny remont w 48h

pokój dziecięcy kosmiczny remont w 48h

pokój dziecięcy kosmiczny remont w 48h  pokój dziecięcy kosmiczny remont w 48h

pokój dziecięcy kosmiczny remont w 48h

pokój dziecięcy kosmiczny remont w 48h

pokój dziecięcy kosmiczny remont w 48h

Produkty wykorzystane w projekcie:

 1. Obrazek Happy Sloth universe 30 x 40 - YELLOW TIPI

 2. Obrazek Happy Sloth 30 x 40 - YELLOW TIPI

 3. Poduszka literka T - YELLOW TIPI

 4. Poduszka literka E - YELLOW TIPI

 5. Poduszka literka O - YELLOW TIPI

 6. Puf Candy Jar Velvet Głęboka Czerń - YELLOW TIPI

 7. Dywan wełniany ABC Natural Black  - LORENA CANALS

 8. Poduszka Ghosty 30x40 cm - LORENA CANALS

 9. Poduszka Miss Mighty Mouse 35x35 cm - LORENA CANALS

 10. Poduszka BatBoy 30x35 cm - LORENA CANALS

 11. Zestaw planet - DREWNIAKOWA

 12. Lampka Saturn - DREWNIAKOWA

 13. Półka rakieta - DREWNIAKOWA

 14. Skrzynia na zabawki królik - DREWNIAKOWA


W naszym sklepie wykorzystujemy pliki cookies w celach statystycznych, reklamowych i do personalizacji stron. Możesz wyłączyć używanie plików cookies w przeglądarce internetowej jednak może to uniemożliwić złożenie zamówienia! Więcej informacji