Pokój chłopięcy w programie Remont w 48H z produktami z Mamaville

Pokój chłopięcy z programu Remont w 48H Mamaville

Radosny pokój chłopięcy z produktami z Mamaville według Tomasza Pągowskiego z "Remont w 48h"

W programie Remont w 48h na kanale DOMO+, emitowanym 28 kwietnia, został zaprezentowany wesoły i kolorowy pokój dla chłopca, zaprojektowany przez Tomasza Pągowskiego z wykorzystaniem hitowych produktów z Mamaville! Efekt końcowy przypadł do gustu małemu lokatorowi, Tymkowi, który fascynuje się znaną i lubianą bajką o pieskach zorganizowanych w prężnie działający patrol ;)

Chociaż projektant miał do dyspozycji jedynie 6m2, pokój chłopca zyskał idealną przestrzeń do relaksu, zabawy, rysowania, czytania książeczek i drobnych filgów. Chociaż pokoik jest dość kolorowy, to jednocześnie spokojny i stonowany - dzięki temu zyskał stylowy i przytulny charakter. Bardzo podoba nam się panująca w nim harmonia i to, że pokój jest bardzo uniwersalny. Pojawiły się w nim drobne akcenty nawiązujące do tego, co maluch lubi najbardziej, ale nie przytłaczają one wnętrza. Dzięki temu pokoik posłuży Tymkowi na na długo! A co dla nas niezwykle ważne... wszystkie mebelki i dekoracje to produkty od polskich projektantów (dostępne oczywiście w naszej platformie).

Tomasz Pągowski skomentował ten projekt w następujący sposób:

"1. Za każdym razem, gdy zabieramy się za pokój dziecięcy uświadamiam sobie na nowo, jak bardzo jestem szczęśliwy, że moje dzieci to już trzej kumaci faceci… :D

2. Za każdym razem, gdy zabieramy się za pokój dziecięcy uświadamiam sobie na nowo, że wystarczy wypuścić z mego serca dzieciaka, który tylko czeka, by spłatać jakiegoś figla i podążać za nim… :)

Z autopsji wiem, że figle i wygibasy możliwe są niemal w każdym miejscu, wystarczy jedynie stworzyć punkty kontrolne, między którymi dziecięcy umysł rozwinie sieć zależności i sposobności. Zatem hulaj dusza na 6m2!

Różnie to bywa z materiałami i kolorami zabawek, ale na szczęście coraz lepiej jest z meblami dla dzieci. Solidne, ciepłe sklejki, miękko sfazowane dają, jakże ważny w tym wieku, kontakt z naturalnymi materiałami i to należało mocno zaznaczyć w aranżacji, stąd również barierka z liny jutowej. Na podłodze solidna, mięciutka wykładzina, a przechowywanie… na tyle na ile to możliwe, by zachować jakiekolwiek poczucie przestrzeni - jest.

Jako substytut brakującej przestrzeni - zabawa wyimaginowaną perspektywą dzięki grafice przyklejonej na poziomie bazy. Istotne szczególnie w małych pomieszczeniach rozproszone światło, niczym chmurki na niebie, oczywiście na tle ścian i sufitu za niebo robiących, niezwykle subtelnie uzupełnianych w oknach naturalną tkaniną rolet w tej samej tonacji…

Któż by nie chciał bezpiecznie skitrać swego styranego całodniowymi harcami ciałka w magicznym, zwierzakowym śpiworku, kładąc wcześniej do snu pluszaki w podobym koszu… Oczywiście nad wszystkim czuwają portrety cudownych zwierzaków, a na wszelki wypadek w zasięgu człowieczej rączki jest psia łapa, świecąca - rzecz jasna…

Zresztą, co tu dużo pisać, najlepszą rekomendacją dla tej aranżacji jest gotowość starszej siostry do porzucenia swego wielkiego, różowego królestwa w celu zamianki! :D Jednak Tymek oddać nie chciał… ;)".

pokój dla chłopca inspiracja niebieski drewniany

pokój dla chłopca niebieski pokój chłopięcy inspiracja

pokój chłopięcy inspiracja pomysł aranżacja

niebieski pokój chłopięcy aranżacja pokój dla chłopca

pokój chłopięcy śpiworek łóżko koala

lampka do pokoju dziecięcego łapka psa pokój chłopięcy kosz na zabawki koala

pokój chłopięcy naklejka ścienna góry

pokój dziecięcy lampy chmurki pokój chłopięcy śpiworek

Produkty wykorzystane w projekcie:

  1. Łóżko drewniane - Normastore Kids (różne modele)

  2. Stolik dla dzieci - Normastore Kids

  3. Taboret dla dzieci - Normastore Kids

  4. Kosz na zabawki Koala - Kidspace

  5. Śpiworek Koala - Kidspace

  6. Drewniana lampka - Dreamwoods

  7. Naklejka na ścianę Góry Niebieskie - Pastelowe Love

  8. Plakat Lew - Hi Little

  9. Plakat Miś - Hi Little

  10. Plakat Pies - Hi Little


W naszym sklepie wykorzystujemy pliki cookies w celach statystycznych, reklamowych i do personalizacji stron. Możesz wyłączyć używanie plików cookies w przeglądarce internetowej jednak może to uniemożliwić złożenie zamówienia! Więcej informacji