Wyjątkowe meble HINGI - by dziecko mogło odkrywać swoją kreatywność

Każdy rodzic marzy o tym, by stworzyć dziecku świat, w którym maluch będzie mógł być radosny i beztroski, ale kreatywny i samodzielny. Jednym z elementów takiego świata mogą być meble, które pojawią się w pokoju dziecięcym. Marka Hingi to polski producent mebli, które pomagają dzieciom odkrywać dorosły świat, rozbudzać swoją ciekawość, a także kształcić nowe umiejętności. Do tego są piękne i bardzo funkcjonalne - za to je kochamy! Poznaj produkty od marki Hingi, a na pewno również je pokochasz.

meble hingi dla dziecka pomocnik biblioteczka na książeczki dziecięce drewniana hingi

Kameralna marka Hingi została założona przez reżyserkę Iwonę Bielecką, która po urodzeniu swojej córki miała problem ze znalezieniem idealnych mebli do jej pokoiku - takich, które byłyby designerskie, praktyczne, spójne ze sobą i neutralne płciowo. Pani Iwona postanowiła zaprojektować je samodzielnie, a jej pociecha od razu je pokochała i zaczęła wykorzystywać ich potencjał na różne sposoby. Nic więc dziwnego, że jak tylko meble te pojawiły się w sprzedaży, od razu stały się prawdziwym hitem wśród rodziców.

Głównym celem mebli Hingi było to, by pobudzały wyobraźnię i pomagały dzieciom spędzać czas w swoim pokoiku w wartościowy sposób, zbierając nowe doświadczenia i ucząc się nowych umiejętności. Wzornictwo mebli tej marki jest minimalistyczne i uniwersalne, aby pasowały one do każdego pokoju dziecięcego - czy to w stylu skandynawskim, boho, nowoczesnym, stonowanym, czy wręcz przeciwnie, pełnym kolorów. Prosta paleta barw sprawia, że będą one doskonałym uzupełnieniem pokoju dziewczynki czy chłopczyka. 

Czy meble mogą wpłynąć na rozwój Twojego dziecka? Oczywiście!

Meble Hingi to nie zwyczajne meble, które służą tylko do tego, by trzymać w nich przedmioty. To meble, które umożliwiają swobodną zabawę, odkrywanie świata, wspomagają odgrywanie ról i uruchamiają wyobraźnię. Dzięki nim pokój dziecka może zamienić się w pełen radości, bezpieczny plac zabaw. Misją marki było dodatkowo to, by oferowane przez nią produkty były multifunkcjonalne i innowacyjne, a do wnętrza wprowadzały harmonię i porządek.

Meble powstały w duchu idei Montessorii, dlatego maluch może sam wpadać na coraz nowsze pomysły, jak je wykorzystać. Każdy mebel może pełnić wiele funkcji! Każdy z nich może stanowić rekwizyt do zabawy, scenografię do przedstawienia, czy ważny element jakiejś historii. Wszystko zależy od tego, na co w danej chwili ma ochotę Twoje dziecko, które samo decyduje, jak wykorzysta swoje mebelki. 

meble hingi zjezdzalnia

Poznaj meble Hingi -  regał, biblioteczkę, pomocnik kuchenny/sklep i zjeżdżalnię

Marka Hingi w swojej ofercie dostępnej w Mamaville posiada kilka wyjątkowych mebelków do wyboru:  regały na zabawki, biblioteczkę na książki, zjeżdżalnię i pomocnik kuchenny, który może zmienić się w sklep. Wszystkie mebelki łączy jedna wspólna idea - by dzieci bezpiecznie i samodzielnie mogły z nich korzystać. 

Drewniany zestaw kuchenny Hingi Kukku to komplet trzech mebli - lodówki, kuchenki i szafki ze zlewozmywakiem, które stworzą dziecku wymarzoną przestrzeń do zabawy w domowe gotowanie, restaurację, cukiernię, piekarnię czy nawet sklep. Maluch może gotować swoje ulubione potrawy lub zarządzać restauracyjną kuchnią. Zestaw kuchenny HINGI Kukku jest zgodny z pedagogiką Montessori i Waldorfską, które sprzyjają spokojnej zabawie, a brak efektów dźwiękowych oraz świetlnych nie wprowadza dodatkowych, niepotrzebnych bodźców. W trakcie zabawy dzieci będą chętnie same tworzyć dźwięki, np. lejącej się wody z kranu, gotującego garnka czy pracującego piekarnika. Takie mebelki gwarantują dziecku długie godziny atrakcyjnej i angażującej zabawy, a dzięki solidnemu wykonaniu i niezwykle wysokiej jakości, posłużą maluchowi przez lata. To wspaniały pomysł na prezent dla dziecka od całej rodziny, który nigdy się nie znudzi!

zestaw kuchenny dla dziecka drewniany hingi

Pomocnik kuchenny / sklep dla dzieci Hingi Helper to mebel, który dzieci po prostu kochają. Można wykorzystać go na dwa sposoby. Przede wszystkim jest to pomocnik kuchenny, czyli pewnego rodzaju bezpieczna drabinka / podest, który rodzic może dosunąć do kuchennego blatu, by ułatwić dziecku uczestniczenie w przygotowywaniu domowych posiłków. Maluch może obserwować, jak jego rodzice gotują, a nawet pomóc w prostych czynnościach. Rodzicom nieco łatwiej będzie skupić się na obowiązkach, gdy maluch będzie miał jednocześnie zaspokojoną ciekawość i potrzebę bliskości. Drugą funkcją, jaką może pełnić Hingi Helper jest lada sklepowa. Schodki zamieniają się wtedy w półki sklepowe, a front pomocnika w okienko, w którym pracuje sprzedawca. To mebel, który posłuży Wam przez kilka pierwszych lat życia dziecka!

pomocnik kuchenny dla dziecka hingi pomocnik kuchenny dla dziecka sklep do zabawy

Biblioteczka Hingi Miru to niski regał na książeczki stworzony w duchu Montessori, który pozwala na samodzielne działanie ze strony dziecka i wspiera jego chęć odkrywania świata. Wszystkie książeczki mogą być ułożone okładkami do przodu, dzięki czemu Twojemu maluchowi łatwiej będzie decydować, którą z nich teraz będzie chciał wziąć do rączki. Dziecko samodzielnie może sięgać po książki i odkładać je w prosty sposób, kiedy tylko chce. Korzystanie z biblioteczki rozwija spostrzegawczość, koordynację ruchową oraz naukę porządku!

biblioteczka na książeczki dziecięce

Regały Hingi Ori Step oraz Ori Half to półki na zabawki czy książeczki, które dostosowane będą do wzrostu dziecka - tak, by mogło ono samodzielnie sięgać po przedmioty ułożone na mebelku. Regały te gwarantują dziecku samodzielność w zabawie, zachęcają do samodzielnego działania i uczą porządkowania swoich przedmiotów. Zaokrąglone rogi służą bezpieczeństwu dziecka.

regał do pokoju dziecięcego hingi

regał na zabawki do pokoju dziecięcego

Zjeżdżalnia Hingi Fuji to niesamowita frajda i niekończąca się radość na twarzy dziecka! Ze zjazdów będą cieszyć się zarówno najmłodsze dzieci, dla których będzie to nowe doświadczenie, jak i starsze, które w ten sposób spożytkują swoją energię. Mebel ten wspiera kształtowanie równowagi i koordynacji ruchowej, a także rozwija w dziecku odwagę. Zjeżdżalnia pięknie zdobi pokój dziecięcy, który szybko może zmienić się w domowy, bezpieczny plac zabaw.

zjeżdżalnia dla dziecka do pokoju

Meble dla dzieci Hingi - piękny design, dobra organizacja, mnóstwo frajdy

Teraz wiesz już, że odpowiednie meble dla dzieci mogą pełnić mnóstwo funkcji - pomóc w organizacji przestrzeni w pokoju dziecięcym, stanowić przestrzeń do zabawy, pięknie się prezentować, a także wpływać na rozwój dziecka. Jeśli podoba Ci się idea mebli dla dzieci Hingi, w Mamaville znajdziesz kilka modeli marki. Możesz kupić je pojedynczo lub zamówić kilka pasujących do siebie mebelków, by w pełni wyposażyć pokój dziecka. Sprawdź, które z nich przypadły Ci do gustu najbardziej! Pamiętaj także, że meble tego typu mogą być świetnym pomysłem na prezent dla dziecka - zwłaszcza zjeżdżalnia, pomocnik kuchenny/sklep czy zestaw kuchenny.

Zobacz meble dla dzieci Hingi »


W naszym sklepie wykorzystujemy pliki cookies w celach statystycznych, reklamowych i do personalizacji stron. Możesz wyłączyć używanie plików cookies w przeglądarce internetowej jednak może to uniemożliwić złożenie zamówienia! Więcej informacji