Mój Planer - Tydzień po tygodniu - Pierwszy produkt ByMamaville

"Nigdy nie zmienisz swojego życia, dopóki nie zmienisz czegoś, co robisz każdego dnia. Sekret Twojego sukcesu tkwi w codziennej rutynie." - John C. Maxwell

mój planer mamaville mój planer mamaville

Dla każdej z nas sukces oznaczać będzie coś innego. Zrealizowany projekt, nad którym pracowałyśmy z zespołem przez wiele tygodni. Dyplom lub certyfikat otwierający kolejne drzwi. Decyzję podjętą, by inne drzwi zamknąć. Przeprowadzkę w nowe miejsce lub powrót do miejsca, za którym tęskniłyśmy. Dłuższy czas porannego treningu, gdy pokonałyśmy swoje kolejne ograniczenie, krótszy czas wieczornej przebieżki, gdy poprawiłyśmy wynik zapamiętany w aplikacji. Zmianę nawyków żywieniowych, pachnący ciastem dom, uśmiech dziecka, podziw w oczach partnera, czuły dotyk, beztroski śmiech, taniec na boso, okazję, by założyć wymarzone szpilki, moment rozbicia szpilką kolejnego, szklanego sufitu…

Lista nie ma końca, tak jak nie ma limitu marzeń i planów, które chcemy zrealizować my kobiety, godzące każdego dnia kilka życiowych ról. Jak pisać scenariusz własnego życia, by grać w nim rolę pierwszoplanową? Mądrze. Na miarę własnych możliwości, a nie insta wzorców, które z rzeczywistością mają niewiele wspólnego. Odwieczne pytanie, brzmiące „kiedy?”, nie zostanie już bez odpowiedzi i przestanie przechodzić z dnia na dzień jak milczący wyrzut sumienia, gdy zorganizujemy swój czas. I nie ma znaczenia ile podejść już zrobiłyśmy w tym kierunku.

Jeśli szczęście jest tylko kwestią decyzji to warto właściwą decyzję podjąć już dziś. Zaplanuj swoje szczęście! Zamiast ciągle dopisywać do listy, naucz się skreślać. Zamiast nadawać priorytety obowiązkowym punktom, zacznij punktować siebie za dobre uczynki dla… samej siebie! Słowa mają moc kształtowania naszej rzeczywistości, słowa zapisane mogą kształtować naszą świadomość.

Planner na biurko to Twój scenariusz codzienności. Zapisuj go mądrze. Nie buduj napięcia, tam, gdzie jest to niepotrzebne. Nie przesadzaj ze scenografią i dekoracjami, by nie przykryły fabuły – Twojego życia. Nie zapraszaj na plan statystów, odetnij od siebie postaci z filmów grozy – energetyczne wampiry, piranie, harpie i czarne charaktery. Efekty specjalne dawkuj rozsądnie, a tytuł mistrza suspensu zostaw Hitchcockowi. Zapisuj sceny, które napawają Cię dumą, radością, satysfakcją. Wiesz dokładnie, który dialog jest prawdziwie Twój, a który jest tylko wyuczoną formułką. Tych drugich unikaj, widz zawsze wyczuje fałsz, a Ty chcesz usłyszeć aplauz na końcu. Na końcu każdego dnia, miesiąca, roku. Wiesz, kiedy jest najmilszy dla uszu? Gdy wybijają go Twoje dłonie. 100% szczerości, zero ściemy.

Pisz, kreśl, miej rozmach, wyrywaj kartki i noś je ze sobą. Wkładaj do kieszeni, przypnij do lodówki, zroluj i wrzuć do schowka na drzwiach auta. Patrz na swój plan z czułością i wdzięcznością. Jesteś tutaj. To Twój kolejny rok, od 2020 może być tylko lepszy, czyż nie?

2021 – Nowy początek, Nowy porządek, Nowa Ty – Pani swojego czasu.

mój planer mamaville planer mamaville na lodówkę

Przedstawimy Wam kobiecy planer na biurko z wyrywanymi kartkami na każdy tydzień roku. Dlaczego kobiecy? Bo kobiece umysły myślą o tylu sprawach jednocześnie, że zwykła lista spraw do załatwienia nie wystarczy.

Zobacz planer »

Mój Planer to 52 tygodnie rozpisane dla Ciebie na 52 kartkach, które możesz wyrwać i przenieść w dowolne miejsce. Zapisać w domu, przykleić w biurze, zaktualizować w aucie stojąc w korku, bo w końcu tylko korki mogą nas zatrzymać. No dobrze, co najwyżej spowolnić.

I ta właśnie taka idea przeświecała nam tworząc Mój Planer, by pomóc Ci zwolnić. Ustalić priorytety, zorganizować czas, pokazać (może nie czarno na białym, ale w pastelach), co ważnego Cię omija, na co nie znajdujesz czasu, które sprawy przechodzą z tygodnia na tydzień, aż w końcu w ogóle spadają z listy. I dlaczego najczęściej są to rzeczy, które dotyczą Ciebie? Twojej przyjemności, rozwoju, satysfakcji z rzeczy, które robisz nie z obowiązku, ale dla samej siebie.

Właśnie dlatego każda z 52 kart podzielona na dni tygodnia, ma też dodatkowe ważne sekcje:

  •          Inspiracje
  •          Rzeczy, które zrobię dla siebie
  •          Zadzwoń!
  •          Moje Notatki
  •          Pamiętaj!

planer mamaville

Pamiętasz co Cię ostatnio zachwyciło? Albo tytuł książki, którą polecił ktoś, z czyim zdaniem bardzo się liczysz? Albo wystawę, na którą miałaś się wybrać, ale nie pamiętasz już ani daty, ani miejsca. Nie pamiętasz też, kiedy ostatnio zadzwoniłaś do mamy/siostry/przyjaciółki, z pytaniem co u nich. Tak po prostu.

Mój planer jest po to, by było prościej. By z chaosu codzienności nauczyć Cię wybierać to, co naprawdę ważne i potrzebne. Ważne są więzi z bliskimi, ważna jest świadomość tu i teraz, nieodkładania na później. Ty jesteś ważna.

Nikt Cię nie ocenia, nikt nie mówi, kiedy masz zacząć. Zapisz swoją pierwszą kartkę jak chcesz i kiedy będziesz gotowa. To Twój czas. Przez 52 tygodnie w roku.

Jeżeli dzięki temu narzędziu zobaczysz, że powoli ogarniasz ten chaos znajdując przy tym czas dla siebie, to znaczy, że spełnia on swoją rolę.

Mój Planner na biurko to Twój scenariusz codzienności. Możesz rozpocząć o każdej porze, więc jest to dobry pomysł na cały rok. Na wewnętrznej okładce znajdziesz też zawsze przydatny poglądowy kalendarz na 2021/22.

Zamów swój planer na biurko »


W naszym sklepie wykorzystujemy pliki cookies w celach statystycznych, reklamowych i do personalizacji stron. Możesz wyłączyć używanie plików cookies w przeglądarce internetowej jednak może to uniemożliwić złożenie zamówienia! Więcej informacji