Poznaj oryginalne tablice manipulacyjne, które pokocha każdy maluch!

W świecie maluszka od zawsze króluje nieograniczona wyobraźnia i cała paleta emocji. Dzięki nim każde dziecko może poznawać rzeczywistość oraz smakować różnych zmysłów. Ale w jaki sposób zapewnić mu nie tylko bezpieczną, ale i ciekawą opcję rozwoju ciekawości otaczającego go świata? Czy istnieje zabawka, która w jednym miejscu gromadzi moc zajmujących dodatków i gadżetów? Oczywiście! Z przyjemnością przedstawiamy oryginalne tablice manipulacyjne jako nowych przyjaciół lisków z Foxy Family - lamę Mikę i leniwca Maxa. Pozwól, aby pokazali Twojemu dziecku inny wymiar spędzania czasu.

lama mika oryginalna tablica manipulacyjna tablica manipulacyjna na dzieci leniwiec foxy

Tablice manipulacyjne dla dzieci - niecodzienna propozycja w duchu Montessori

Dzisiejsze trendy wśród zabawek dla maluszków poszukują czegoś więcej. Nie chodzi tylko o przyjemne spędzanie czasu dosłownie na chwilę. Prawdziwą misją twórców akcesoriów dla najmłodszych jest wartościowe przemycanie skutecznych możliwości do rozwoju zmysłów, ale także nauki działania pewnych mechanizmów otaczającego nas świata. Doskonałą propozycją takiego zbioru tych idei są tablice manipulacyjne dla dzieci. W jednym miejscu rozumianym jako postać ulubionego zwierzaka stworzonym w naturalnym kawałku drewna, zebrano szereg ciekawostek wprost z rzeczywistości każdego maluszka.

Tablica manipulacyjna lama Mika jest tutaj »

 mika lama tablica manipulacyjna leniwiec oryginalna tablica manipulacyjna dla dzieci

Czy spotkaliście dziecko, które nie zainteresowałoby się guziczkami, zasuwkami, włącznikami czy sznurówkami? Odpowiedź z pewnością będzie przecząca! Otóż dzięki najciekawszym elementom i mini-mechanizmom, każdy ciekawski maluch zyskuje nie tylko godziny zajmującej zabawy, ale także uczy się samodzielności, logicznego myślenia, ćwiczy zmysły i obserwuje ciąg przyczyna-skutek. A co, jeśli całość opatrzymy słodkim, pozytywnie kojarzącym się zwierzakiem?

Poznajcie Maxa i Mikę jako idealną tablicę manipulacyjną na prezent

Tablica manipulacyjna leniwiec Max jest tutaj »

mika tablica manipulacyjna dla dzieci oryginalna tablica manipulacyjna leniwiec

Twórcy tych uroczych tablic manipulacyjnych dla dzieci postanowili, że do lisiej rodziny dołączą kolejne słodkie i miłe zwierzaki. Są to kuzyni z dalekiej Ameryki Południowej, które swoimi sympatycznymi minkami zachęcą każdego malucha do realnego odkrywania świata, ukoją łzy smutku, zaproszą do zabawy, przegonią nudę a nawet porozmawiają! Każde z nich ma swój wyjątkowy charakter, który z pewnością polubi każdy maluszek. Co ciekawe, Max i Mika to także idealne tablice manipulacyjne na prezent! Możesz podarować je każdemu dziecku, a zyskasz pewność, że czas który z nimi spędzą zostanie wykorzystany w wartościowy sposób. Poznajcie bliżej te oryginalne tablice manipulacyjne.

kolekcja foxy family oryginalne tablice manipulacyjne


W naszym sklepie wykorzystujemy pliki cookies w celach statystycznych, reklamowych i do personalizacji stron. Możesz wyłączyć używanie plików cookies w przeglądarce internetowej jednak może to uniemożliwić złożenie zamówienia! Więcej informacji