Kocyk do wózka i fotelika na jesień - sprawdź nasze propozycje

Jesienne przygody czas zacząć! Choć na pierwszy rzut oka aura za oknem niekoniecznie nastraja nas do harców na zewnątrz, nie warto z nich rezygnować. Jesienne spacerki z maluszkiem to przecież doskonała okazja do poznawania świata ale i przydatny “zabieg” w procesie hartowania naszej pociechy. Ale jak przygotować się na chłodne wyjścia? Polecamy pewne bardzo proste rozwiązanie w postaci kocyka do wózka i fotelika! Sprawdź, jakie korzyści przemawiają za takim rozwiązaniem i który model wybrać.

Ciepły kocyk do wózka na jesień - bierzemy pod lupę

bevelvet kocyk do wózka i fotelika róż kocyk do wózka i gondoli

Maluszek już od pierwszych godzin życia staje się naszym oczkiem w głowie, a prawidłowa opieka i zapewnienie mu bezpieczeństwa to prawdziwy priorytet. Z pewnością za jeden z najistotniejszych elementów codzienności uznaje się szczególną troskę o komfort dziecka, rozumiany między innymi jako optymalna ochrona przed przeziębieniami. Oczywiście o tym aspekcie mówimy zarówno podczas przebywania z maluszkiem w pomieszczeniach, jak i poza nimi. W końcu spacery i wspólne wyjścia powinny mieć miejsce o każdej porze roku!

Sprawdź kocyki do wózka, fotelika i nosidełek »

Przeglądając zróżnicowany świat akcesoriów dla najmłodszych, z pewnością spotkaliście się z różnego rodzaju otulaczami, śpiworkami i kocykami do wózka czy fotelika. Wybór faktycznie jest spory, a jak potwierdzi każdy rodzic - taki element doskonale sprawdza się nie tylko podczas spacerów o chłodnej porze roku, ale także przy transportowaniu maluszka gdy przebywa w foteliku. W Mamaville znajdziecie liczne propozycje na Wasz ulubiony model, ale rozpatrując kwestie pogodowe, jedno jest pewne - taki kocyk do wózka na jesień musi być po prostu funkcjonalny, ciepły i milutki! Sprawdźmy więc, jaki mamy wybór.

Kocyki dla dzieci - bawełniane, bambusowe, antyalergiczne?

kocyk do wózka i spacerówki jasny biały kocyk do fotelika i nosidełka oraz wózka żyrafy

Kocyki do wózka i fotelika są tutaj »

Polscy projektanci i twórcy tekstylnych akcesoriów dla dzieci, biorą pod uwagę całe spektrum cech. Są to nie tylko unikalne oraz stylowe aspekty wizualne i estetyczne, ale także techniczne. Takie marki jak Minky czy Kadaro starannie dobierają materiały zwracając uwagę na certyfikaty, bezpieczeństwo względem zdrowia maluszka oraz właściwości termoregulacyjne. Co więcej, w cieplejszych modelach zastosowano specjalne wypełnienia pozwalające zachować właściwą temperaturę chroniącą maluszka przed wychłodzeniem, ale także przegrzaniem.

Dodatkowe właściwości kocyków do wózka na jesień

Jak doskonale wiemy, chłodna pora roku to nie tylko notoryczne opatulanie maleństwa, ale także odkrywanie podczas podróży samochodem czy wstąpienia do sklepu na zakupy. Aby łatwiej zapanować nad komfortem dziecka, warto wybrać takie modele kocyków, które dzięki swojej konstrukcji doskonale dopasowują się także do fotelików czy nosidełek. Specjalne wycięcia na pasy i wygodne rzepy, pozwalają szybko przykryć lub odsłonić maluszka gdy zrobi mu się cieplej. Co więcej, niektóre modele kocyków dla dzieci bawełnianych, bądź bambusowych czy stworzonych z innych materiałów, posiadają w zestawie wygodne poduszeczki nie mówiąc już o cudnych wzorach i motywach. Znajdziesz również modele z kapturkami a nawet wodoodporne. Takie otulacze bądź kocyki do wózka i fotelika to również doskonały pomysł na prezent dla każdego rodzica oraz ich maluszka. Nie rezygnujcie ze wspólnych wyjść nawet gdy zawieje wiatr a słonko schowa się za chmurami!

kocyk do nosidełka i wózka las liski wodoodporny kocyk do wózka i spacerówki

Pomysł na kocyk do wózka na jesień »


W naszym sklepie wykorzystujemy pliki cookies w celach statystycznych, reklamowych i do personalizacji stron. Możesz wyłączyć używanie plików cookies w przeglądarce internetowej jednak może to uniemożliwić złożenie zamówienia! Więcej informacji