Pokój dziecięcy w stylu Tasteaway - inspiracje od blogerki

pokój dziecięcy tasteaway

Pokój dziecięcy w stylu Tasteaway - wybór blogerki Natalii Sitarskiej

Jak wyglądałby idealny pokój dziecięcy według blogerki piszącej wspaniałe teksty o podróżach z dziećmi po całym świecie, a także o macierzyństwie samym w sobie? Dziś prezentujemy Wam meble i dekoracje do pokoju maluchów, które najbardziej spodobały się Natalii Sitarskiej. Produkty te to autentycznie przedmioty, które znalazły swoje miejsce w pokojach dzieci blogerki - Jagódki i Maksa - i są przez nich uwielbiane! Wcale się temu nie dziwimy - te elementy wystroju dziecięcych wnętrz to od dłuższego czasu bestsellery w Mamaville, dlatego jesteśmy pewni, że wśród nich znajdziesz również coś dla Twojej pociechy.

Sama blogerka mówi o swoich wyborach w ten sposób: "Wszystkie rzeczy, które Wam pokażę mają jeszcze jedną zaletę – poza tym, że są piękne i pomysłowe. Wszystkie są polskie i powstają w małych firmach prowadzonych zwykle przez Mamy." To prawda - produkty dostępne w Mamaville to projekty niewielkich, polskich marek, w znacznej mierze stworzone przez inspirujące się potrzebami własnych dzieci mamy! Dlatego urządzając pokój dziecięcy z Mamaville możesz mieć pewność, że każdy element został zaprojektowany prosto z serca, z ogromną dbałością o wszystkie detale, z najwyższej jakości materiałów.

Nas zachwyciły pokoje dziecięce w stylu blogerki Tasteaway - są nie tylko niezwykle przytulne i stylowe, ale także stanowią wymarzoną przestrzeń do wielu zabaw. Wszystkie elementy świetnie do siebie pasują, a każdy przedmiot nie tylko spełnia swoją funkcję, ale jednocześnie zdobi pokoik (jak chociażby stoliczek i krzesełka o oryginalnych kształtach). To idealne pole dla dziecięcej wyobraźni i beztroskich, szczęśliwych dni.

Poniżej prezentujemy listę produktów, które wybrała Tasteaway do pokoju swoich dzieci:

 1. Śpiworek Króliczek - Kidspace

 2. Puf Szary Zając - Kidspace

 3. Kosz na zabawki Koala - Nolli Polli

 4. Kosz na zabawki Szop - Nolli Polli

 5. Lampka Miś Koala - Moonlight

 6. Lampka Darth Vader - Moonlight

 7. Namiot Tipi Gwiazdy i Księżyc - Bliblo

 8. Naklejki na ścianę Myszki - Pastelowelove

 9. Naklejka Mapa Świata - Pastelowelove

 10. Dywan bawełniany w gwiazdki - Millami

 11. Stolik Chmurka - Bemini Dekor

 12. Krzesełko Królik - Bemini Dekor

 13. Retro wózek dla lalek - Babysteps

pokój dziecka blogerki Tasteaway

pokój dziecka blogerki Tasteaway

pokój dziecka blogerki Tasteaway

pokój dziecka blogerki Tasteaway

pokój dziecka blogerki Tasteaway

pokój dziecka blogerki Tasteaway

pokój dziecka blogerki Tasteaway

pokój dziecka blogerki Tasteaway

pokój dziecka blogerki Tasteaway

pokój dziecka blogerki Tasteaway

Zobacz wszystkie produkty, które Tasteaway poleca w Mamaville »


W naszym sklepie wykorzystujemy pliki cookies w celach statystycznych, reklamowych i do personalizacji stron. Możesz wyłączyć używanie plików cookies w przeglądarce internetowej jednak może to uniemożliwić złożenie zamówienia! Więcej informacji