Mata edukacyjna do zabaw w domu i na świeżym powietrzu

Kraina zabaw naszych maluszków to nie tylko wieczna ciekawość, wybuchy śmiechu i rozwijająca się wyobraźnia. To także nauka świata wokół, który przemycany w postaci zabawek, dźwięków i faktur pozwala na zdobywanie nowych umiejętności. Tę doskonałą rolę łączącą funkcję edukacji z zabawą, spełnia mata edukacyjna. Zobacz nasze propozycje i znajdź najlepszy model - zarówno dla kilkumiesięcznego maleństwa, jak i starszaka!

mata edukacyjna dla niemowlaka mata dla dzieci króliczek

Mata dla niemowlaka - beztroska zabawa dla najmłodszych

Mata edukacyjna w Mamaville »

Wśród artykułów dla dzieci znajdziemy całą gamę tych, które stworzono z konkretnym celem. Jedne pomogą maluszkowi zasnąć, inne zapewnią mu moc atrakcji, zaś inne - nauczą przydatnych zdolności. Poszukując bestsellerowego produktu, który wykaże się niemałą wszechstronnością, warto przyjrzeć się macie dla niemowlaka. To nie tylko śliczne i niezwykle stylowe akcesorium, ale także iście edukacyjny plac zabaw. Maleństwo na mięciutkim podłożu może nie tylko odpoczywać na pleckach bądź brzuszku, dając przy tym chwilę wytchnienia swoim rodzicom. Dzięki interaktywnym, wiszącym aplikacom o różnych kształtach, kolorach, fakturach bądź wydobywających się dźwiękach, niemowlę rozwija swoje zmysły - uczy się chwytać, słuchać, obserwować, a także - zostaje zachęcone do gimnastyki i bezpiecznego ruchu.

mata sensoryczna dla dzieci mata dla dzieci kosmos

Sprawdź maty dla niemowlaka »

Co więcej, mata dla niemowlaka pozwala na beztroskie harce w przestrzeni zarówno w pokoiku, jak i na świeżym powietrzu - ogródku, plaży lub parku!

Mata dla dzieci - sprawdźmy, co przyda się starszakom

A jakie propozycje czekają na maluchy, które już dawno siedzą, chodzą, a nawet mówią i biegają? Projektanci dziecięcego świata opracowali liczne wzory mat dla dzieci związanych z ich zainteresowaniami i upodobaniami. Najmłodsi mogą na nich nie tylko odpoczywać, słuchać bajek czytanych przez najbliższych czy układać klocki, ale także uczyć się ruchu drogowego, literek, cyfr bądź kształtów geometrycznych. Niektóre wzory mają na sobie ściągane elementy edukacyjne, takie jak materiałowe warzywa i owoce, z kolei inne - ukazują uliczki i miejskie budynki. Wśród mat dla dzieci znajdziesz również śliczne modele w kształcie króliczka z długimi uszami, jelonka oraz zajączka. Podobnie jak maty dla niemowląt, również i te możesz zabrać na spacer czy wakacje z maluchem - idealnie sprawdzą się podczas zabaw na świeżym powietrzu.

mata dla dzieci batman mata dla dzieci do gier i nauki

Mata dla dzieci jako idealny pomysł na prezent!

Nasze maty dla dzieci »

Szukasz sprawdzonego i jednocześnie praktycznego prezentu na urodziny dziecka czy babyshower? Mata edukacyjna to doskonała opcja, która zagwarantuje długie godziny pozytywnie spędzanego czasu. Spośród licznych modeli wybierz ten, który najlepiej sprawdzi się dla dwumiesięcznego maleństwa czy też ciekawskiego pięciolatka. W Mamaville znajdziesz całą gamę mat!

mata edukacyjna dla niemowlaka mata dla dzieci ulica

Mata edukacyjna i nie tylko »


W naszym sklepie wykorzystujemy pliki cookies w celach statystycznych, reklamowych i do personalizacji stron. Możesz wyłączyć używanie plików cookies w przeglądarce internetowej jednak może to uniemożliwić złożenie zamówienia! Więcej informacji