Tablica manipulacyjna - idealna zabawka dla ciekawskich maluchów

Każdy maluszek nieodłącznie kojarzy nam się z uśmiechem, niespożytą energią oraz ogromną ciekawością świata. Te wszystkie pozytywne elementy wiążą się oczywiście z różnorodnymi sferami życia dziecka, ale chyba nic nie połączy ich tak, jak magiczne słowo - zabawa! Rodzice z pewnością wiedzą, że nie każda rozrywka maluszka musi jednak wiązać się z bezpieczeństwem i pozytywnym finałem. Jak więc idealnie połączyć chwile zabawy z bezpieczeństwem oraz masą śmiechu i nauki w jednym? Sprawdź tablicę manipulacyjną!

personalizowana tablica manipulacyjna na dzieci podwójna xxl tablica manipulacyjna lisek foxy różowa

Edukacja oraz radość w jednym - tablica manipulacyjna dla dzieci

Ostatnie lata obserwacji dziecięcego świata jednoznacznie wskazują, że już od wczesnych miesięcy życia warto przemycać do codzienności maluszka treści edukacyjne. Najpierw oczywiście nasze pociechy uczą się chwytać, stopniowo panować nad równowagą, zaczynają raczkować i chodzić aż w końcu - poznają prawidłową mowę oraz literki czy kolory. Obecnie odchodzi się od lansowanego do niedawna trendu plastikowych zabawek wypełnionych licznymi dźwiękami, światełkami czy kolorami - jednym słowem “przeładowanych bodźcami”. Bo w końcu - czy z takiej radości maluch otrzymuje coś więcej niż chwile uśmiechu zwieńczoną zmęczeniem? Oczywiście, że nie! Do gry weszły zatem takie konfiguracje zabawek, które tworzone w duchu Montessori pozwalają na idealne połączenie rozwoju psycho-fizycznego z zaspokajaniem ciekawości świata i rozbudzaniem wyobraźni. Poznaj zatem bliżej tablicę manipulacyjną dla dzieci!

Tablica manipulacyjna dla maluszka w Mamaville »

personalizowana tablica dla dzieci z imieniem kostka manipulacyjna dla dzieci yellow żółta

Wszystkie ciekawostki w jednym miejscu - tablica manipulacyjna

Chyba nie ma takie maluszka, który nie zainteresowałby się włącznikami światła, klamkami, kłódeczkami, różnymi suwakami i zamkami błyskawicznymi, prawda? Z pewnością każde dziecko z wielką ciekawością zechce sprawdzić, co stanie się gdy coś zastuka, puknie lub przesunie się. Oto zatem doskonała wartość tablicy manipulacyjnej dla dzieci jako jednej z najbardziej wartościowych zabawek sensorycznych. W końcu to rewelacyjna okazja aby wszystkie te kuszące i zapraszające do sprawdzania elementy - mieć w jednym miejscu pod ręką. Udowodniono, że zabawa taką tablicą sprzyja rozwojowi zmysłów, kreatywności, uczy logicznego myślenia oraz koncentracji.

Tablica manipulacyjna dla dzieci jest tutaj »

Co ważne, personalizowane tablice manipulacyjne tworzone są w taki sposób, aby zapewniały pełne bezpieczeństwo dziecka oraz zajmowały go w zaciekawieniu znacznie dłużej, niż podczas chwil spędzanych z plastikową, grającą i przepełnioną bodźcami zabawką. Ponadto, każda tablica projektowana jest tak, aby zanadto nie rozpraszała, nie była zbyt skomplikowana, a wzmacniała poczucie ciekawości oraz zaintrygowania.

personalizowana-tablica-manipulacyjna-duza tablica manipulacyjna niebieska

Sprawdź! Personalizowana tablica manipulacyjna »

Doskonała forma prezentu - personalizowana tablica manipulacyjna

Nie bez powodu ten rodzaj zabawki sensorycznej idealnie sprawdzi się w formie prezentu dla bliskiego maluszka. Warto już od najmłodszych lat rozwijać jego zmysły, a także wyobraźnię i kreatywność. Tablica manipulacyjna to zdecydowanie coś więcej niż kolejny miś z sieciówki czy kolejny, kolorowy gryzak. Co więcej, kolejnym atutem tego rodzaju zabawki, jest możliwość wyboru odpowiednich gam kolorystycznych oraz umieszczenia imienia przyszłej właścicielki bądź właściciela. Jedna tablica, a tak wiele radości! Przyjrzyj się jak taki rodzaj zabawki jest skonstruowany i zaufaj wychowaniu dziecka w duchu Montessori!

O zabawkach manipulacyjnych i tablicach przeczytasz również tutaj »


W naszym sklepie wykorzystujemy pliki cookies w celach statystycznych, reklamowych i do personalizacji stron. Możesz wyłączyć używanie plików cookies w przeglądarce internetowej jednak może to uniemożliwić złożenie zamówienia! Więcej informacji