UROCZYSKO 7 STAWÓW

 

 

UROCZYSKO 7 STAWÓW LUXURY HOTEL NIEMCZA

Już sama nazwa tego hotelu oddziałuje na wyobraźnię. Historia renesansowego zamku sięga XVI wieku. Budynek został zaadaptowany na potrzeby hotelu z wielką uwagą i dbałością o szczegóły. Jest okoliczną perełką architektoniczną i dowodem na to, że można czerpać z tradycji i zaprezentować ją gościom w najlepszym, unowocześnionym wydaniu. Zamek cieszy oko starymi, chropowatymi murami i nowoczesnym, designerskim wyposażeniem. Dzięki temu panuje tu wyjątkowy klimat sprzyjający wyciszeniu.

Uroczysko zasługuje też na tytuł EKO. Czuje się to na każdym kroku – sposobie w jaki wybudowany i wykończony został budynek. Trafiające na talerze gości jedzenie przygotowane jest w oparciu o produkty z własnego ogrodu warzywnego oraz herbarium. Nawet tutejsze SPA wykorzystuje certyfikowane kosmetyki. Czy wspomnieliśmy już o tym, że cały kompleks znajduje się na terenie chronionym programem Natura 2000?

Dzika natura zachęca do rodzinnych spacerów po okolicy – uważnym obserwatorom może uda się wypatrzyć rzadkie leśne ptaki lub nietoperza ucinającego sobie drzemkę w pobliskim zagajniku. W hotelu zadbano o komfortowe rozwiązania dla całej rodziny. Na czas wizyty w SPA, dzieci można zostawić pod opieką opiekunki. Na najmłodszych czeka sala zabaw zaprojektowana tak, żeby rozwijać psychomotorykę, mnóstwo książeczek i gier edukacyjnych. Jest też dziecięce kino. Z kolei na zewnątrz urwisy mogą się pobawić na specjalnie przygotowanym placu zabaw z huśtawkami, a na basenie razem z rodzicami skorzystać ze specjalnego brodzika.

Po rodzinnych szaleństwach można odpoczniecie w jednym z przytulnych pokoi. Tu również zadbano o to żeby było ładnie, a przy tym funkcjonalnie. Wystrój i wyposażenie sprostają nawet najbardziej wyśrubowanym wymaganiom. Maluchy do swojej dyspozycji mają dziecięce łóżeczka i pościel, kocyki i ręczniki. Rodzice mogą skorzystać z przewijaka, wanienki, więc nie ma potrzeby zabierania ich z domu. W pokoju będzie też na was czekał podgrzewacz do butelek i słoiczków, jednorazowe śliniaczki oraz elektroniczna niania i specjalnie zabezpieczone meble.   

Smakoszy przyciągnie na pewno hotelowa restauracja. Również tu wszystko przygotowane jest tak, żeby w pełni się zrelaksować. Maluchy mogą zamawiać jedzenie ze specjalnie przygotowanego dla nich menu. Do dyspozycji są też wysokie krzesełka i specjalna plastikowa zastawa oraz sztućce. Jest też szeroka oferta dań bez glutenu, więc burczący z głodu brzuszek nikomu w Uroczysku nie grozi.

Polecamy rodzinom, które szukają pomysłu na weekendowy wypad. Doskonała lokalizacja sprawia, że droga nie będzie uciążliwa, a z Wrocławia dojedziecie tu zaledwie w godzinę!


W naszym sklepie wykorzystujemy pliki cookies w celach statystycznych, reklamowych i do personalizacji stron. Możesz wyłączyć używanie plików cookies w przeglądarce internetowej jednak może to uniemożliwić złożenie zamówienia! Więcej informacji