Chusta do karmienia - gadżet, który zadba o Waszą intymność

Codzienna opieka nad wyczekiwanym maluszkiem, to szereg czynności i rytuałów. Do jednego z najważniejszych elementów każdego dnia z pewnością należy smaczny posiłek podarowany przez mamę. W domowym zaciszu nie musimy ulegać skrępowaniu, jednak niejednokrotnie będąc na spacerze czy też spotkaniu z przyjaciółmi, posilanie maleństwa jest konieczne. Jakich więc użyć trików, aby zachować Waszą pełną swobodę a przy tym prezentować się pięknie? Zobacz co potrafi chusta do karmienia!

chusta do karmienia marynistyczna szal komin chusta do karmienia

Ultrakomfortowe akcesoria do karmienia. W co warto się zaopatrzyć?

Obcowanie z maluszkiem rządzi się swoimi prawami. Staramy się przecież, aby każda wspólna czynność była zarówno prawdziwą ucztą bliskości między rodzicami a dzieckiem, jak i cechowała się bezpieczeństwem. Podczas karmienia bardzo ważna jest więc wygodna pozycja niemowlęcia, w końcu spokojny i w pełni przyswojony posiłek to jeden z głównych punktów dnia. Aby zapewnić komfort zarówno mamie, jak i maluszkowi, producenci opracowali szereg prostych, a jednocześnie tak przydatnych akcesoriów do karmienia. Z pewnością będą to charakterystyczne poduszki - zarówno te kształtem przypominające księżyc bądź rogala, a także w formie mięciutkiej tuby nakładanej na rękę do podtrzymywania główki i ciałka dziecka.

multifunkcjonalna chusta do karmienia chusta do karmienia piersią marynarska

Ale co warto wybrać wśród akcesoriów do mam jeśli planujemy pobyt w miejscu publicznym? Czy taki gadżet może być jednocześnie uniwersalny? Oczywiście!

Akcesoria dla mam z serii must-have - wielofunkcyjna chusta

Absolutnym hitem wśród licznych udogodnień do karmienia, jest chusta. Polscy producenci zadbali, aby nie była tylko komfortowa w użytku podczas tej najważniejszej czynności, ale także poza nią. Chusty do karmienia, w zależności od modelu, pozwolą na okrycie maluszka oraz Twoich intymnych miejsc. Tworzy się przytulna otulinka, która zapewnia spokojne posilenie naszej pociechy, bez obaw o niepotrzebne rozproszenie z zewnątrz. Co więcej, niektóre chusty mogą również służyć jako eleganckie i stylowe szale bądź kominy, które w kilka sekund z powodzeniem wdziejesz na ramiona! Wśród akcesoriów do karmienia znajdziemy również chusty o nieco innym kształcie.

multifunkcjonalna chusta do karmienia akcesoria dla mam różowe akcesoria dla mam chusta maroko

Stworzone na wzór fartuszka, tworzą niejako okienko, dzięki któremu Ty widzisz swoje maleństwo, a ono może bez żadnych obaw skupić się na jedzeniu. Znajdziesz także konstrukcje pozwalające nie tylko na karmienie czy zadbanie o stylowe okrycie Twojej szyi czy ramion, ale także na osłonięcie wózka od promieni słonecznych czy wiatru.

Design, jakość i styl - akcesoria dla mam to nie tylko komfort

Priorytetem każdego rodzica jest bezpieczeństwo swoich pociech - tym właśnie charakteryzują się produkty, które znajdziesz w Mamaville. A gdyby tak do prezentowanych chust do karmienia dołączyć najwyższą jakość wykonania, przyznawane wyłącznie zaufanym tkaninom certyfikaty i unikalny, stylowy wygląd? Wtedy otrzymujemy niezwykle przydatny gadżet, który zadowoli zarówno każdą mamę, jak i głodnego maluszka :)

chusta do karmienia z usztywniaczem multifunkcjonalna chusta do karmienia szal turkus


W naszym sklepie wykorzystujemy pliki cookies w celach statystycznych, reklamowych i do personalizacji stron. Możesz wyłączyć używanie plików cookies w przeglądarce internetowej jednak może to uniemożliwić złożenie zamówienia! Więcej informacji