Dobrze spakowana czyli jak przygotować torbę do szpitala?

Zbliżasz się do 36 tygodnia ciąży! Czas na spakowanie torby do szpitala! Co konkretnie spakować dowiesz się w wielu miejscach m.in. na stronie szpitala, w którym planujesz urodzić. Bez względu na listę na każdej znajdziesz pozycję „koszula do porodu”. No właśnie koszula do porodu!

ubrania do porodu koszule granatovo

Jakie masz opcje?

Klasykę gatunku, czyli coś co się mieści w haśle „weź starą koszulkę męża i wyrzuć po porodzie”. Fakt jest to jakaś opcja. Jeśli jednak to dobrze przemyślisz i porównasz swoje kształty z kształtami partnera, to dojdziesz do wniosku, że T-shirt męża dużo nie zasłoni. Szybko więc rezygnujesz z tej opcji i całe szczęście, bo w takim stroju przechadzka po szpitalu, bez bielizny będzie mało komfortowa. Druga, to tanie szare koszulki dostępne w serwisach sprzedażowych. Jedyną ich zaletą jest niska cena. Ale wiadomo, jak coś mało kosztuje, to jakość jest słaba, a funkcjonalność znikoma. Metki przekonują, że to 100% bawełna, ale szary melanż zawsze w składzie ma poliester, a im tańsza koszulka, tym poliestru więcej. Trzecia, to ubranie specjalnie na ten moment wymyślone, które dzięki swoim rozwiązaniom ułatwi badania, karmienie i pobyt w szpitalu oraz później w domu.

koszula do porodu granatovo

Poznaj Granatovo

Od kilku lat na rynku jest firma, która burzy mit, że rodzić należy w byle czym. Granatovo ze swoim hasłem #nierodzewbyleczym z sukcesem przekonuje mamy, że funkcjonalne ubranie wpłynie na komfort porodu, a fakt, że mamy na sobie coś co współpracuje z nami i personelem medycznym, może mieć dobry wpływ na przebieg porodu. Ich flagowy produkt, sukienka do porodu, m a wszystkie cechy, które dobrze zaprojektowane ubranie mieć powinno. Każdy detal jest w niej przemyślany i sprawdzony, bo powstał na bazie doświadczeń kobiet rodzących. Podstawowe cechy granatOVEj sukienki do porodu, to rozpięcie z tyłu na całej długości ułatwiające badania, podanie znieczulenia zewnątrzoponowego i zdjęcie sukienki po porodzie oraz głębokie ROZPIĘCIA Z PRZODU dające możliwość kangurowania w pierwszych chwilach po porodzie oraz późniejszego karmienia piersią.

tył koszuli do porodu granatovo

Dlaczego taki model i kolor koszuli do porodu?

Specjalnie dobrany kolor - GRANAT, bo granat jest dojrzały i elegancki, nie przyjmuje plam, nie ciemnieje gdy jest mokry. Sukienka ma też odpowiednią długość dająca intymność i komfort podczas całego czasu porodu oraz późniejszej opieki nad dzieckiem. Magnesy wszyte w rozpięcie do karmienia ułatwiające szybką i wygodną obsługę zapięcia przy karmieniu. Sukienka jest szyta w Polsce z wysokogatunkowej dzianiny. Jeśli szykujesz się do pakowania torby pomyśl o sobie. To dobry moment, aby jeszcze raz przejrzeć plan porodu, porozmawiać z położną oraz poczytać fachową literaturę i blogi, na których specjaliści przekazują wiedzę medyczną. I pamiętaj nie daj się porwać fali strachu, bo poród ma szanse być dobrym przeżyciem, ale warto do niego podejść świadomie.


W naszym sklepie wykorzystujemy pliki cookies w celach statystycznych, reklamowych i do personalizacji stron. Możesz wyłączyć używanie plików cookies w przeglądarce internetowej jednak może to uniemożliwić złożenie zamówienia! Więcej informacji