Body niemowlęce bambusowe na krótki rękaw ZEST Miodowe Tęcze JAMIKS

65,00 zł

Wyświetl historyczną cenę produktu

Historyczna cena produktu

Body niemowlęce bambusowe na krótki rękaw ZEST Miodowe Tęcze

Rozmiar ( wiek ):0-3 m (56-62 cm)

Najniższa cena produktu z dnia

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni:

Nowy produkt

1-3 dni

Opis produktu

Bambusowe body z krótkim rękawem, niezwykle delikatne i miłe w dotyku. 

Dzięki termoregulacyjnym właściwościom BAMBUSA, body latem chłodzi (obniża temperaturę o 2 stopnie w stosunku do temperatury w otoczeniu), a zimą utrzymuje wyższą temperaturę ciała. Bambus jest również antyalergiczny, antybakteryjny i antygrzybiczny. Hodowany bez użycia pestycydów, jest naturalny, wolny od zanieszczyszczeń. Dzianina bambusowa w 30% sama się sterylizuje, co znacznie zwiększa higieniczność produktu.

Zaprojektowane i uszyte w naszej rodzinnej firmie w Jarocinie. Posiadamy własną szwalnie oraz dziewiarni, dzięki czemu możemy w pełni kontrolować każdy proces produkcyjny i zapewnić najwyższą jakość naszych produktów.

Oprócz najwyższej jakości dbamy również o niepowtarzalność wzorów, dlatego nadruki - malarskie ilustracje, które zdobią body, tworzone są przez nasz młody i pełen pomysłów zespół projektowy. 

Body zapinane kopertowo bezpiecznymi springami -bez niklu.

95% wiskoza bambusowa, 5% elastan

Czytaj dalej >> zwiń opis
Zapytaj o produkt

2 Przedmioty

Ostatnie egzemplarze!

Czas dostawy: --- (Punkt odbioru)

Czas dostawy: --- (Kurier)

Czas dostawy: 48 - 72h (InPost Paczkomat® 24/7)

Czas dostawy: 48 - 72h (InPost Kurier Standard)

Czas dostawy: Odbiór w punkcie DPD Pickup (Punkt odbioru)

Czas dostawy: DPD Krajowa (DPD Classic) (Kurier)

Czas dostawy: 48 - 72h (InPost Paczkomat® 24/7)

Czas dostawy: 48 - 72h (InPost Kurier Standard)

Opis
PłećDziewczynka
Pora rokuWiosna
Materiał (przeważający)Bambus
Rodzaj obuwia

Inne tej Marki

Body Polecane

Dla niemowląt Polecane

Ubrania Polecane

Ostatnio przeglądane
O marce
baner
logo
JAMIKS
Wygodne, super modne i bezpieczne, czyli wykonane tylko z naturalnych surowców – to właśnie nasze produkty, które powstają z rodzinnej pasji i zamiłowania do mody. Tworzymy unikalne nakrycia głowy, ubranka dla dzieci i akcesoria dla niemowląt. Kochamy bambus, len i bawełnę organiczną. A wszystko powstaje w Jarocinie, gdzie działamy już 31 lat.
W naszym sklepie wykorzystujemy pliki cookies w celach statystycznych, reklamowych i do personalizacji stron. Możesz wyłączyć używanie plików cookies w przeglądarce internetowej jednak może to uniemożliwić złożenie zamówienia! Więcej informacji