Biblioteczka Montessori – regał na książki dla dzieci HINGI Miru Naturalny HINGI

1 225,00 zł

DARMOWA DOSTAWA!

Wyświetl historyczną cenę produktu

Historyczna cena produktu

Biblioteczka Montessori – regał na książki dla dzieci HINGI Miru Naturalny

Najniższa cena produktu z dnia

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni:

07

Nowy produkt

6-9 dni

Opis produktu

HINGI Miru to wyjątkowy regał na książki dla dzieci stworzony w oparciu o metodę Montessori. Co go wyróżnia?

Po pierwsze książki na nim zaprezentowane są okładką do przodu, dzięki czemu dziecko z łatwością odnajdzie swoją ulubioną lekturę. Po drugie posiada on specjalne miejsce z tyłu na dodatkowe, obecnie nieużywane książki. Takie rozwiązanie umożliwia stałą rotację, dzięki czemu dziecko nie będzie się nudzić tymi samymi tytułami. Po trzecie wysokość regału sprawia, że nawet małe dzieci mogą samodzielne sięgać i odkładać na miejsce swoje czytanki. Co więcej regał dla dzieci HINGI Miru posiada pięć szerokich i wygodnych półek.

Te wszystkie czynniki pozwalają na samodzielne działanie ze strony dziecka, wspierają jego chęć odkrywania świata, rozwijają spostrzegawczość, koordynację ruchową oraz naukę porządku.

Ekologiczne materiały

Regał na książki dla dzieci HINGI Miru wykonany jest z wytrzymałej i ekologicznej sklejki (surowa sklejka brzozowa FSC) posiadającej certyfikat Forest Stewardship Council® – organizacji zajmującej się certyfikacją lasów oraz produktów z drewna i papieru. System FSC jest obecnie uznawany za jeden z najbardziej wiarygodnych, wśród istniejących na świecie systemów certyfikacji zasobów leśnych i jako jedyny popierany jest przez główne organizacje ekologiczne. 

Montaż


Regał na książki dla dzieci HINGI Miru otrzymasz w płaskiej przesyłce – w częściach – do samodzielnego montażu wraz z dokładną instrukcją, jak to zrobić. Złożenie mebla jest proste, dzięki unikalnym złączom Cabineo. Montaż jednoczęściowej złączki nie wymaga stosowania kołków, a wystająca śruba pozwala na łatwe pozycjonowanie złączki Cabineo w otworze. Montażu finalnego dokonasz w szybki i prosty sposób za pomocą wkrętarki i dołączonego do zestawu unikalnego bitu.

Wymiary

Wysokość: 86 cm 

Szerokość: 83 cm

Głębokość: 35 cm

 

 

Surowa sklejka brzozowa FSC

Zapytaj o produkt

6 Przedmioty

Opis
PłećDziewczynka/Chłopiec
Pora rokuCały rok
Materiał (przeważający)Drewno
Podobne produkty
Inne tej Marki
  Szafy i regały Polecane
   Pokój dziecięcy Polecane
    Pokój Polecane
     Ostatnio przeglądane
     O marce
     baner
     logo
     HINGI
     HINGI to kameralna marka drewnianych mebli dla dzieci. Co je wyróżnia? Naturalne materiały, ekologiczna produkcja, wyjątkowy design, stonowana paleta barw, wielofunkcyjność, innowacyjność oraz długie godziny twórczej zabawy, które podarujesz swojemu dziecku. Meble zaprojektowała reżyserka filmowa Iwona Bielecka dla swojej już 3 letniej córeczki Nadziei. Zależało jej na połączeniu funkcjonalności ze świetnym designem bazującym na neutralności płciowej. Nadzieja pokochała meble HINGI, dlatego pojawiła się myśl, żeby wysłać je w dalszą drogę i tak powstała marka HINGI. Swoim minimalistycznym wzornictwem oraz szerokim potencjałem zastosowania, meble pobudzają u dzieci kreatywność, chęć odkrywania świata, rozwijają samodzielność oraz koordynację ruchową. Rodzicom natomiast dają możliwość wychowania dziecka wśród estetycznych, dobrych jakościowo i ekologicznych przedmiotów. Co znajdziesz w ofercie HINGI? Innowacyjny kitchen helper, który pełni także rolę sklepu, kuchnię dla dzieci do zabawy, zjeżdżalnię z chmurkami, nowoczesny regał na zabawki oraz biblioteczkę Montessori.Zastanawiacie się pewnie, co oznacza słowo hingi? Hinges po angielsku to po prostu zawiasy, natomiast hen (czyt. hin) w języku szwedzkim stanowi zaimek neutralny, który podkreśla, że jedną z idei przyświecającą tworzeniu naszych mebelków jest zachowanie neutralności płciowej.
     W naszym sklepie wykorzystujemy pliki cookies w celach statystycznych, reklamowych i do personalizacji stron. Możesz wyłączyć używanie plików cookies w przeglądarce internetowej jednak może to uniemożliwić złożenie zamówienia! Więcej informacji