Bawełniany ochraniacz do odbijania –Bloom- Ah Goo Baby Ah Goo Baby

45,00 zł

Produkt niedostępny
Darmowa dostawa od Ah Goo Baby od 399zł

BC-LA-BLOOM-12

Nowy produkt

Opis produktu

Bawełniany ochraniacz do odbijania – Ah Goo Baby

Super chłonna, 7-warstwowa pieluszka do odbijania Maluszka po jedzeniu wykonana ze 100% bawełny o splocie "birdseye".Specjalny splot bawełny sprawia, że ochraniacz do odbijania jest niezwykle miękki, delikatny dla skóry Dziecka.

Odbijak doskonale pochłania wilgoć i nadmiar pokarmu i świetnie się pierze. Pieluszka chroni ubranie mamy i ma wygodny kształt idealnie dopasowany do ramienia rodzica.

Same zalety:

- miękki i super chłonny

- idealnie miękki i delikatny dla wrażliwej skóry Maluszka

- w 100% bezpieczny dla Dziecka – wykonany z tkaniny wolnej od BPA, ftalanów i innych toksycznych i szkodliwych dla zdrowia substancji

Użytkowanie:

- prać w pralce na delikatnych programach, wolnych obrotach, w temperaturze max. 40°C

- nie wybielać, nie chlorować

Wymiary: 35,5 x 47,5 cm

Materiał: 100% bawełna

1-3 dni

Czytaj dalej >> zwiń opis
Zapytaj o produkt

Ten produkt nie występuje już w magazynie

Podobne produkty
O sprzedawcy
baner
logo
Ah Goo Baby
Amerykańska marka Ah Goo Baby® została zaprojektowana i wymyślona przez Karin Telegadis, mamę3 dzieci w 2005 roku. Kiedy Karin po raz pierwszy została mamą, przeżyła wiele frustracji irozczarowań związanych z produktami dla dzieci i niemowląt dostępnymi na rynku. Jej doświadczeniaz wychowaniem pierwszego dziecka oraz znajomość świata biznesu stały się inspiracją do założeniafirmy, która skupia się na projektowaniu produktów ułatwiających opiekę i codzienne życie z dziećmi.Motto firmy brzmi: SIMPLIFYING BABY CARE, GEAR UP! – w wolnym tłumaczeniu „Przygotuj się nałatwiejszą opiekę nad dzieckiem”. Od 2005 roku zespół Ah Goo Baby® tworzy unikalne i bardzofunkcjonalne produkty, które są niezwykle pomocne nowoczesnym rodzicom.Wyłącznym dystrybutorem produktów marki Ah Goo Baby w Polsce jest firma Mamy to my(MamyToMy.pl).
Ostatnio przeglądane
W naszym sklepie wykorzystujemy pliki cookies w celach statystycznych, reklamowych i do personalizacji stron. Możesz wyłączyć używanie plików cookies w przeglądarce internetowej jednak może to uniemożliwić złożenie zamówienia! Więcej informacji