Bajka modułowa "Nono i Kiki" BAJKOPIS

97,00 zł

- 10 zł na zakupy od 150 zł z kodem: GIFT | Tylko do końca niedzieli!

Wyświetl historyczną cenę produktu

Historyczna cena produktu

Bajka modułowa "Nono i Kiki"

Najniższa cena produktu z dnia

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni:

Smoki

Nowy produkt

1-3 dni

Opis produktu

Bajka modułowa "Nono i Kiki" składa się z kartonowej makiety książeczki oraz 30 kart z rymowanymi fragmentami bajki, które można dowolnie układać w całość, tworząc coraz to nowe przygody dwóch przesympatycznych smoków.

Bajka za każdym razem będzie miała sens, ale przebieg wydarzeń może być zupełnie inny. Dzięki temu dziecko staje się aktywnym współtwórcą bajki!

Konwencja książeczki i jej modułowy charakter doskonale rozwija kreatywność dziecka oraz umiejętność łączenia elementów w całość.

Pobudza również wyobraźnię poprzez możliwość twórczego wpływania na przebieg całej historii.

 

Bajka szczególnie polecana dla dzieci w wieku 2-5 lat.

Czytaj dalej >> zwiń opis
Zapytaj o produkt

9 Przedmioty

Opis
Płeć Dziewczynka/Chłopiec
Pora roku
Materiał (przeważający)
Podobne produkty
Inne tej Marki
Książki Polecane
Zabawa Polecane
Dziecko Polecane
Ostatnio przeglądane
O sprzedawcy
baner
logo
BAJKOPIS
Wydawnictwo Bajkopis to miejsce, w którym bajamy - trochę naprawdę, trochę na niby, a trochę w obłokach. Wydajemy kreatywne, kartonowe książki dla najmłodszych i pierwsze na rynku bajki modułowe, w których dzieci decydują o kolejności zdarzeń. Bajkowe projekty tworzę wraz z synkiem, a w życiu wyznaję zasadę, że najważniejsza jest wyobraźnia. Prywatnie jestem szczęśliwą żoną i mamą Natana, z którym zaśmiewamy się do łez i odkrywamy radość wspólnego bajania. W życiu niejedno przeczytaliśmy i z pewnością niejedno napiszemy!
W naszym sklepie wykorzystujemy pliki cookies w celach statystycznych, reklamowych i do personalizacji stron. Możesz wyłączyć używanie plików cookies w przeglądarce internetowej jednak może to uniemożliwić złożenie zamówienia! Więcej informacji