50 wspomnień Niezwykłe chwile

100,00 zł

Rabat -15 zł od kwoty 199 zł na hasło SPECIAL15| Do niedzieli do północy

Wyświetl historyczną cenę produktu

Historyczna cena produktu

50 wspomnień

Najniższa cena produktu z dnia

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni:

003

Nowy produkt

1-3 dni

Opis produktu

Książka zawiera 50 pytań do zadania dziecku rok po roku. Pytania możesz zadawać na przykład zawsze w dniu urodzin lub po prostu, gdy masz chwilę czasu. W pierwszych dwóch latach, prawdopodobnie wpiszesz treści tak jak myślisz i czujesz, że odpowiedziałoby dziecko. Wywiad mogą przeprowadzić rodzice dziecka, możesz także zaangażować babcię, dziadka, ciocię, wujka lub inną bliską osobę. W późniejszym etapie dziecko może samodzielnie uzupełnić książkę.

Przed każdym wywiadem zaplanowałam miejsce, w którym możesz wkleić zdjęcie oraz napisać kilka słów o dziecku. Książka została tak ułożona aby skłaniała do rozmów, snucia planów i marzeń. Uzupełniając treści książki, spędzicie ze sobą miło czas. W książce znajdzie się miejsce na notatki czy inne swobodne zapiski. Po każdym wywiadzie, możesz napisać list do dziecka, w którym możesz zawrzeć to co było najważniejsze dla was w ostatnim roku. Możesz też ten fragment zapełnić rysunkami dziecka wraz z opisem co jest czym. Uwielbiam przeglądać swoje rysunki z dzieciństwa z objaśnieniami mojej mamy. Możesz też dodać swoje własne pytania, które chcesz zadawać dziecku.

Książka „50 wspomnień” jest idealnym prezentem na przyjęcie z okazji narodzin dziecka, może być też świetnym prezentem dla mamy dziecka w każdym wieku, gdyż tak naprawdę możemy zacząć uzupełniać ją też w późniejszym okresie, nie trzymając się sztywno ram zaprezentowanych w książce.

Twarda szyta oprawa, format książki: 210 x 210 mm, 84 strony, tasiemka.

Zapytaj o produkt

10 Przedmioty

Opis
PłećDziewczynka/Chłopiec
Pora rokuCały rok
Materiał (przeważający)Papier
Podobne produkty
Inne tej Marki
  Pamiątki Polecane
   Personalizowane prezenty Polecane
    Na prezent Polecane
     Ostatnio przeglądane
     O marce
     baner
     logo
     Niezwykłe chwile
     Zapisując swoje wspomnienia kilka lat temu, zrodził się w mojej głowie pomysł aby nadać im ładną formę i oprawę. Odłożyłam temat na później, aż do momentu, gdy dowiedziałam się, że do naszej rodziny dołączy mały człowiek. Podczas oczekiwania na naszą córeczkę, zajęłam się przygotowaniami do stworzenia projektu książki wypełnionej wspomnieniami. To dla mnie ważny projekt, dedykuję go mojej córce – Poli. Dzięki niej spełniło się jedno z moich marzeń, ukończyłam to co zaczęłam sporo czasu temu. Ta mała istota wywróciła nasze życie do góry nogami, dała mi jeszcze więcej sił niż miałam wcześniej, nauczyła kochać mocniej i wierzyć w siebie oraz swoje pomysły.W książce znajdziesz miejsce na wklejenie zdjęć i opisywanie historii. Począwszy od opisania historii Twojego dzieciństwa, znajdzie się też miejsce na kilka słów o Twoich rodzicach, dziadkach i innych bliskich osobach. Książki zostały zaplanowane tak aby uzupełnianie kolejnych stron było przyjemnością. Uzupełnianie książki będzie dobrym tematem do rozmów ze swoimi bliskimi. Wypełniona wspomnieniami książka może być niezwykłym prezentem dla bliskiej nam osoby.Książki mają twarde oprawy, wykonane są w formacie: 170 x 240 mm. Wnętrze każdej z nich to 120 lub 130 stron z papieru o gramaturze 130 g. Całości dopełnia atłasowa tasiemka, dzięki której swobodnie zaznaczysz etap którym aktualnie się zajmujesz.Książki zostały zaprojektowane i wyprodukowane w Polsce.
     W naszym sklepie wykorzystujemy pliki cookies w celach statystycznych, reklamowych i do personalizacji stron. Możesz wyłączyć używanie plików cookies w przeglądarce internetowej jednak może to uniemożliwić złożenie zamówienia! Więcej informacji