AGU BABY Smart Kids Szczoteczka elektryczna z aplikacją AGU SKT6 IAMED

399,00 zł

7640187397178

Nowy produkt

Opis produktu

AGU BABY Smart Kids Szczoteczka elektryczna z aplikacją AGU SKT6

Inteligentna szczoteczka do zębów dla dzieci AGU SKT6 sprawi, że Twoje dziecko pokocha mycie zębów, a Ty będziesz mieć więcej czasu dla siebie. Dzięki dedykowanej aplikacji ta małoatrakcyjna codzienna konieczność stanie się świetną nauką przez zabawę. Animowana postać nauczy Twoje dziecko odpowiednich ruchów i czasu szczotkowania konkretnych miejsc, przekuwając wiedzę w zdrowe nawyki odnośnie czasu mycia poszczególnych stref oraz regularności samego procesu. Dzięki wbudowanemu żyroskopowi szczoteczka potrafi monitorować proces czyszczenia jamy ustnej, samodzielnie definiując o 16 stref, dzięki czemu żadna część nie zostanie pominięta. Pomaga w tym specjalnie zaprojektowana wymienna głowica czyszcząca z elastycznego włosia, potrafiąca dopasować się do unikalnego kształtu zębów i dziąseł każdego dziecka. Ponadto z każdego szczotkowania aplikacja wyśle Ci szczegółowy raport o jego przebiegu, dzięki czemu nie będziesz się już przejmować tym, czy Twoje dziecko umyło dziś zęby.
Ponadto Inteligentna Szczoteczka soniczna AGU SKT6 zapewnia ponad 4 razy lepszy efekt czyszczenia zębów przez najmłodszych już po pierwszym tygodniu stosowania, niż w przypadku szczoteczki manualnej. Dzięki unikalnemu programowi nauki właściwego szczotkowania dostępnemu w aplikacji AGU usuwa do 100% więcej osadów i kamienia, dzięki czemu zęby są bardziej czyste i bielsze już po tygodniu stosowania.
Kluczowe cechy:
- interaktywna aplikacja edukacyjna dla systemów Android i iOS;
- wpajanie zdrowych nawyków odnośnie do czyszczenia zębów
- wbudowany żyroskop i akcelerometr do śledzenia ruchów szczoteczki;
- ładowanie urządzenia przez wejście USB-C;
- ochrona przed wodą zgodnie ze standardem IPX6
- wymienna głowica dopasowująca się do zębów i dziąseł (2 sztuki)
- wyłącznik czasowy czyszczenia stref jamy ustnej (Smart Brushy Timer)
- standardowy czas mycia zębów wynosi 2 minuty

SKŁAD ZESTAWU
Blok główny szczoteczki – 1 szt.
Kabel USB-C – 1 szt.
Wymienna nasadka z włosiem – 2 szt.
Silikonowa zaślepka wejścia ładowarki – 1 szt.
Zestaw nalepek – 1 szt.
Instrukcja obsługi – 1 szt.

1-3 dni

Czytaj dalej >> zwiń opis
Zapytaj o produkt

20 Przedmioty

Opis
Płeć
Pora roku
Materiał (przeważający)
Podobne produkty
O sprzedawcy
baner
logo
IAMED
IAMED to dystrybutor naturalnych, przyjaznych środowisku, skutecznych produktów medycznych dla mam i dzieci. IAMED to starannie wyselekcjonowane marki i produkty, w tym medyczne monitory oddechu, akcesoria laktacyjne i pielęgnacyjne, smoczki kauczukowe, akcesoria do jedzenia dla dzieci i jedyne takie naczynia bambusowe w Polsce. Wyłączny dystrybutor medycznej marki NANNY oraz dystrybutor produktów medycznych szwajcarskiej marki AGU BABY i naturalnych ekologicznych naczyń dziecięcych Eco rascals.
Ostatnio przeglądane
W naszym sklepie wykorzystujemy pliki cookies w celach statystycznych, reklamowych i do personalizacji stron. Możesz wyłączyć używanie plików cookies w przeglądarce internetowej jednak może to uniemożliwić złożenie zamówienia! Więcej informacji