AGU BABY Lampa SŁOŃCE z naturalnym światłem SMART AGU SAN1 IAMED

899,00 zł

Kliknij tutaj i odbierz 20 zł rabatu na pierwsze zakupy!

Produkt niedostępny

Wyświetl historyczną cenę produktu

Historyczna cena produktu

AGU BABY Lampa SŁOŃCE z naturalnym światłem SMART AGU SAN1

Najniższa cena produktu z dnia

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni:

4810247000246

Nowy produkt

24h

Opis produktu

Inteligentna Lampa AGU BABY z naturalnym światłem regulowanym smartfonem

Uniwersalna i łatwa w montażu inteligentna lampa emitująca równomierne i miękkie światło w zakresie 2200-6500 K, 15000 lx, >85 Ra idealne dla Twojej pociechy, ale też wyśmienicie sprawdzające się w sypialni. Dzięki zaprogramowanym funkcjom usypiacza i budzika ułatwia życie tak dzieciom, jak i rodzicom wywołując na samym początku dnia uczucie wygody. Szeroki zakres emitowanego światła oraz jego natężenia sprawia, że doskonale sprawdza się w roli lampy dziennej, sufitowej, ściennej oraz nocnej, dając możliwość dopasowania oświetlenia do naturalnych biorytmów organizmu.
Reguluj natężenie i rodzaj światła, aby podnieść koncentrację podczas pracy i nauki, czytania, pobudzić siły witalne, a nawet (dzięki barwie maksymalnie zbliżonej do światła dziennego) osłabiaj objawy sezonowych zmian humoru i osłabienia psychofizycznego.

Odsłonięcie zasłon z rana nie jest przyjemne dla nikogo, a już zwłaszcza dla wrażliwych dziecięcych oczu. Funkcja wschodu słońca ułatwia rozpoczęcie dnia i czyni go przyjemniejszym już na starcie pomagając oczom stopniowo przyzwyczajać się do poziomu natężenia porannego światła. Empirycznie potwierdziliśmy skuteczność takiej pobudki w kwestii niwelowania porannych humorków.

Podobnie z zasypianiem po bardzo emocjonującym dniu, wyzwaniem równie niełatwym co powszechnym. Ustaw zaprogramowany preset „zachód słońca”, by pomóc Twojemu dziecku stopniowo wyciszyć się przed snem nawet po najbardziej intensywnej i ekscytującej zabawie. Ciepła barwa i oparte na badaniach tempo wygaszania światła to usypiacz, któremu nie podda się nawet uparty maluszek.

Rola, jaką światło odgrywa na nasze samopoczucie i jest bardzo niedoceniana. Sprawdź jak ustawiając w pochmurny i dżdżysty dzień efekt słonecznego południa, natychmiastowo pobudzić malca do zabawy dodając mu energii i wigoru. Możesz również wykorzystać ten efekt, by pomóc dziecku skupić się nawet przy najbardziej wymagających zadaniach w szkole.

Naturalny i radosny design oraz wielofunkcyjność sprawiają, że inteligentna lampa SMARTAGUSAN1 będzie wspierać Twoje od małego po wiek szkolny, a w przypadku dziewczynek często licealny. 

Pamiętajmy że dobre światło sprawia że mamy lepszy nastrój.

Zapytaj o produkt

Ten produkt nie występuje już w magazynie

Opis
Płeć
Pora roku
Materiał (przeważający)
Podobne produkty
Inne tej Marki
  Lampy dla dzieci Polecane
   Lampy dla dzieci Polecane
    Pokój dziecięcy Polecane
     Pokój Polecane
      Ostatnio przeglądane
      O marce
      baner
      logo
      IAMED
      IAMED to dystrybutor naturalnych, przyjaznych środowisku, skutecznych produktów medycznych dla mam i dzieci. IAMED to starannie wyselekcjonowane marki i produkty, w tym medyczne monitory oddechu, akcesoria laktacyjne i pielęgnacyjne, smoczki kauczukowe, akcesoria do jedzenia dla dzieci i jedyne takie naczynia bambusowe w Polsce. Wyłączny dystrybutor medycznej marki NANNY oraz dystrybutor produktów medycznych szwajcarskiej marki AGU BABY i naturalnych ekologicznych naczyń dziecięcych Eco rascals.
      W naszym sklepie wykorzystujemy pliki cookies w celach statystycznych, reklamowych i do personalizacji stron. Możesz wyłączyć używanie plików cookies w przeglądarce internetowej jednak może to uniemożliwić złożenie zamówienia! Więcej informacji